ЛІТНЯ ШКОЛА В БУДАПЕШТІ

Дедлайн: 31 березня 2017 року.
Літня школа Antall József Summer School пройде в Будапешті з 3 по 14 липня 2017. Школа являє собою двотижневу освітню програму, в центрі якої лежить важливе співробітництво між країнами Центральної Європи та країнами Вишеградської групи. Будуть детально розглянуті багато аспектів цієї співпраці: історія, зовнішня політика, політика безпеки, економічна політика, енергетична політика, інновації, культура і туризм, стійкість. Всі ці питання будуть розглянуті за допомогою лекцій, семінарів, дебатів і дискусій.
Спеціальності : історія, культурологія, політологія, економіка.
Рівень: бакалаврат, магістратура.
Розмір гранту: оплата витрат

Для участі в школі необхідно:
•    заповнити онлайн заявку;
•    резюме (1 сторінка);
•    рекомендаційний лист (англійською, написане представником факультету, або роботодавцем);
•    підтвердження знань англійської мови.
Реєстрація в школі платна, плата становить 80 €. Сплатити реєстраційний внесок повинні тільки ті учасники, яких зарахували до школи.

Antall József Knowledge Centre
4 Czuczor Street, 1093 Budapest