СТИПЕНДІАЛЬНА ПРОГРАМА ДЛЯ НАВЧАННЯ В УНІВЕРСИТЕТІ DEAKIN UNIVERSITY В АВСТРАЛІЇ

Дедлайн: 12 cічня 2017 року.

Університет Deakin University був заснований в 1974 році і був названий на честь другого прем'єр-міністра країни Альфреда Дікина. У 2014 році університет налічував 50,644 студентів магістратури та аспірантури.
Австралійський університет Deakin University дає можливість безкоштовного навчання на програмах бакалаврату, магістратури та аспірантури університету. Стипендію можуть отримати як громадяни Австралії, так і іноземні студенти для очного навчання на одній з академічних програм університету. Університет пропонує кілька стипендій та грантів як допомогу і підтримку іноземним студентам в отриманні наукового ступеня.
Спеціальності: всі спеціальності.
Рівень: бакалаврат, магістратура, аспірантура.
Розмір гранту: оплата навчання
До того, як подати заявку кандидату необхідно підготувати таку інформацію:

• отримана освіта (назва навчального закладу і програми, тривалість навчання та отримані кваліфікації);
• місце, де заявник навчається в даний момент (назва навчального закладу і програми, тривалість навчання та час закінчення навчання);
• результати тестів на знання англійської мови;
• якщо є досвід роботи (ім'я роботодавця, час і короткий опис роботи).
Building LA, Deakin University, 70 Elgar Road, Burwood VIC 3125, Australia
study@deakin.edu.au