ОГОЛОШЕННЯ

Дата: 18-06-2018, 16:34

ОГОЛОШЕННЯ
У четвер, 21.06.2018 року о 12 год. 30 хв.
в аудиторії 1211 відбудеться засідання вченої ради
Навчально-наукового інституту
міжнародних економічних відносин ім. Б. Д. Гаврилишина.ОГОЛОШЕННЯ

Дата: 8-06-2018, 16:10

ОГОЛОШЕННЯ
25 червня 2018 року об 11 год. 00 хв.
в аудиторії 1220 
відбудуться збори трудового колективу
Навчально-наукового інституту
міжнародних економічних відносин
ім. Б.Д. Гаврилишина.
Реєстрація учасників розпочнеться о 10 год. 15 хв.


Оголошуємо про додатковий відбір студентів ТНЕУ на семестрове навчання в Лодзькому університеті.

Дата: 7-06-2018, 16:02

Оголошуємо про додатковий відбір студентів ТНЕУ на семестрове навчання в Лодзькому університеті.Українсько-польська програма Навчально-наукового інституту міжнародних економічних відносин ім. Б.Д.Гаврилишина ТНЕУ оголошує про проведення додаткового конкурсу серед студентів університету для відбору на семестрове навчання у 2018-2019 н.р. у Лодзькому університеті (м. Лодзь, Республіка Польща).
  Зацікавлених осіб просимо подавати координатору Українсько-польської програми І.М. Щирбі або у сектор міжнародної мобільності ННІМЕВ ім. Б.Д. Гаврилишина необхідний комплект документів:


“Подорож – це єдина річ, купуючи яку багатієш!”

Дата: 5-06-2018, 14:39

“Подорож – це єдина річ, купуючи яку багатієш!”
   Саме такого висновку дійшли студенти груп Т-31, Т-32 ННІМЕВ ім. Б.Д. Гаврилишина, відвідавши тренінг з курсу "Організація екскурсійних послуг”, координатором якого був співвласник туристичної агенції "Казка мандрів” Ярослав Гарбич. 
  Приємною несподіванкою для учасників стала інформація, що відомий практик зі сфери туризму Ярослав Гарбич є випускником Україно-греко-британського факультету міжнародної економіки і туризму ТНЕУ!День національного одягу святкували у ННІМЕВ ім. Б.Д. Гаврилишина

Дата: 30-05-2018, 19:08

День національного одягу святкували у ННІМЕВ ім. Б.Д. Гаврилишина В Україні та світі кожного третього четверга травня святкують День вишиванки. Вишита сорочка символізує родинну пам'ять, красу і здоров’я, вірність і любов. Існує думка, що українці прагнуть закодувати своє щастя, долю і життя в орнаменті вишиванок, тому ми віримо, що вишиті сорочки оберігають нас та наділяють силою рідної землі.


Відбулася IX Міжнародна науково-практична конференція „Формування єдиного наукового простору Європи та завдання економічної науки”

Дата: 30-05-2018, 11:27

Відбулася IX Міжнародна науково-практична конференція „Формування єдиного наукового простору Європи та завдання економічної науки”17-18 травня 2018 року в Тернопільському національному економічному університеті відбулася IX Міжнародна науково-практична конференція „Формування єдиного наукового простору Європи та завдання економічної науки”. Організатором конференції виступив Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім. Б.Д. Гаврилишина ТНЕУ, спільно з Бялостоцьким університетом (м. Бялосток,Республіка Польща) та НЗ «Замки Тернопілля». 
 


Відкрий для себе Африку!

Дата: 21-05-2018, 13:32

Відкрий для себе Африку!15 травня 2018 р. у Тернопільському національному економічному університеті за підтримки ІСС Ukraine відбувся форум «Україна – країни Африки: культурно-освітній та соціально-економічний діалог».             Організаторами заходу виступили Тернопільський національний економічний університет (ТНЕУ), Український національний комітет Міжнародної Торгової Палати (ІСС Ukraine), ГО «Африканська Рада в Україні» та ГО «Стратегічні інноваційні студії». 
  Форум став продовженням започаткованих у ТНЕУ в листопаді 2017 р. Африканських читань та відповідною платформою для дискусії, яка була  сфокусована на найважливіших питаннях україно-африканського співробітництва. 


Візит делегації Дрезденського технічного університету до ТНЕУ

Дата: 21-05-2018, 11:33

Візит делегації Дрезденського технічного університету до ТНЕУВ рамках реалізації угоди про інтегровану німецькомовну програму з міжнародної економіки з 22 по 26 травня 2018 року в Тернопільському національному економічному університеті перебуватиме делегація викладачів економічного факультету Дрезденського технічного університету – асистент М. Кноблах та Я. Шойх.
  Під час перебування делегації в ТНЕУ передбачено проведення лекційних та практичних занять для студентів 1-3 курсів із дисциплін «Економічний ріст», «Німецька мова як іноземна» та будуть проведені тренінги й воркшопи викладачами ДТУ.
За детальнішою інформацією звертатися до т.в.о. керівника УНФП ННІМЕВ ім. Б.Д. Гаврилишина Служинської Л.Б. (вул. Львівська 11, 1 корпус ТНЕУ, кабінет 1221, внутрішній номер телефону: 11112).Екскурсія студентів ННІМЕВ ім. Б.Д. Гаврилишина ТНЕУ у підземелля Тернопільської Катедри

Дата: 18-05-2018, 15:20

Екскурсія студентів ННІМЕВ ім. Б.Д. Гаврилишина ТНЕУ у підземелля Тернопільської КатедриСтуденти Тернополя часто не знають, в якому прекрасному туристичному місті вони навчаються. Наш обласний центр славиться унікальною історичною, культурною спадщиною, яка може зачарувати будь-яку людину і викликати неймовірні враження.
  Заради кращого пізнання своєї маленької Батьківщини, нашого всебічного розвитку та цікавого студентського життя, старший викладач кафедри міжнародного туризму та готельного бізнесу ННІМЕВ ім. Б.Д. Гаврилишина Ткач У.В. організувала студентам груп Т-21, Т-41 і Тм-11 неповторну екскурсію. 15 травня 2018 року студенти відвідали підземелля Катедрального Собору та піднялися на оглядовий майданчик, який відкрили у дзвіниці нашого Собору.Запрошуємо Вас взяти участь у ІХ щорічній Міжнародній науково-практичній конференції „Формування єдиного наукового простору Європи та завдання економічної науки”

Дата: 16-05-2018, 09:30

Запрошуємо Вас взяти участь у ІХ щорічній Міжнародній науково-практичній конференції „Формування єдиного наукового простору Європи та завдання економічної науки” Шановні колеги! Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім. Б.Д. Гаврилишина Тернопільського національного економічного університету запрошує Вас взяти участь у ІХ щорічній Міжнародній науково-практичній конференції „Формування єдиного наукового простору Європи та завдання економічної науки”, яка відбудеться 17-18 травня 2018 року.


У ННІМЕВ ім. Б. Д. Гаврилишина успішно відбулася науково-практична конференція «Сфера гостинності як компонента міжнародного туризму: сучасний стан і перспективи розвитку»

Дата: 14-05-2018, 17:14

У ННІМЕВ ім. Б. Д. Гаврилишина успішно відбулася науково-практична конференція «Сфера гостинності як компонента міжнародного туризму: сучасний стан і перспективи розвитку»
Визначальною рисою сучасного глобального світу є радикальні зміни у всіх сферах бізнесу й туристичній зокрема. Істотні економічні, технологічні та соціальні зрушення спровокували виклики, пошук відповідей на які став основним завданням учасників Міжнародної науково-практичної конференції «Сфера гостинності як компонента міжнародного туризму: сучасний стан і перспективи розвитку».


Стажування доцента кафедри міжнародної економіки ННІМЕВ ім. Б.Д. Гаврилишина у Західно-Фінляндському Коледжі.

Дата: 10-05-2018, 12:13

Стажування доцента кафедри міжнародної економіки ННІМЕВ ім. Б.Д. Гаврилишина у Західно-Фінляндському Коледжі.22-28 квітня 2018 року доцент кафедри міжнародної економіки ННІМЕВ ім. Б.Д. Гаврилишина ТНЕУ Карась Олена Сергіївна взяла участь у науковому стажуванні для опанування проектного підходу в організації навчального процесу у закладах освіти Фінляндії у поєднанні з інтенсивним вивченням англійської мови в Західно-Фінляндському Коледжі у міжнаціональному мультикультурному середовищі з використанням активних комунікаційних методик та пізнанням культури Фінляндії.ОГОЛОШЕННЯ

Дата: 8-05-2018, 15:36

ОГОЛОШЕННЯ
 
 
10 травня 2018 року о 12.50 год.  в  ауд. 1211 
відбудеться засідання вченої ради
Навчально-наукового інституту міжнародних
економічних відносин ім. Б. Д. Гаврилишина
 
 
 

 
Пропонується такий порядок денний:
 


Розширюємо географію надання освітніх послуг

Дата: 8-05-2018, 09:55

Розширюємо географію надання освітніх послуг На сьогоднішній день в ТНЕУ навчаються іноземні студенти з більш ніж 20 країн Африканського континенту. Великий інтерес до здобуття освіти в Україні не дивує, адже іноземних студентів приваблює відносно низька вартість навчання, проживання та хороша репутація закладу вищої освіти. Цьогоріч  на підготовче відділення для іноземних громадян ННІМЕВ ім. Б.Д. Гаврилишина ТНЕУ вступив слухач родом з китайської провінції Сичуань.


Студенти ННІМЕВ ім. Б. Д. Гаврилишина – професіонали в сфері готельно-ресторанної справи. Вітаємо з перемогою!

Дата: 4-05-2018, 16:14

Студенти ННІМЕВ ім. Б. Д. Гаврилишина – професіонали в сфері готельно-ресторанної справи. Вітаємо з перемогою! Професорсько-викладацький колектив та студенти ННІМЕВ ім. Б. Д. Гаврилишина  щиро вітають студентів групи Т-41 Ольгу Тарадай та Тетяну Вартовник, які отримали диплом ІІІ ступеня за перемогу у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціалізації «Готельно-ресторанна справа», що відбувся в Одеській національній академії харчових технологій 19 квітня 2018 року.