ОГОЛОШЕННЯ

  
В середу, 24.10.2018 року о 10 год. 30 хв.
в аудиторії 1212 відбудеться засідання вченої ради
Навчально-наукового інституту
міжнародних економічних відносин ім. Б. Д. Гаврилишина.


ОГОЛОШЕННЯ

  
24 жовтня 2018 року о 10 год. 00 хв.
в аудиторії 1220
відбудуться збори трудового колективу
Навчально-наукового інституту
міжнародних економічних відносин
ім. Б.Д. Гаврилишина.
Реєстрація учасників розпочнеться о 9 год. 30 хв.
 


Стажування у ТНЕУ

 В рамках договору про науково-дослідне співробітництво між Гданським університетом і Тернопільським національним економічним університетом 02 вересня 2018 року для проходження стажування на базі ННІМЕВ ім. Б.Д. Гаврилишина прибули доктор габілітований, професор Євгеніуш Костомський та доктор габілітований, професор Богдан Єлінський. Під час стажування польських вчених передбачено проведення ними відкритих занять, обмін викладацьким та науковим досвідом та інші заходи. Слідкуйте за нашими анонсами.
Запрошуємо відвідати заняття з німецької мови під керівництвом представника Дрезденського технічного університету

    

В рамках програми Німецької служби академічних обмінів (DAAD) з 01.09.2018 р. до 31.12.2018 р. в Тернопільському національному економічному університеті перебуватиме Крістофер Колель (Christopher Colell), представник Технічного університету в Дрездені.

Студенти Українсько-німецької факультет-програми ННІМЕВ ім. Б. Д. Гаврилишина матимуть можливість відвідувати заняття з німецької мови з метою вдосконалення комунікативної мовленнєвої компетенції. Перше заняття відбудеться 5 вересня 2018 р. о 16.00 в залі електронних ресурсів (1209).

Крістофер Колель проводитиме заняття з циклу економічних дисциплін для студентів та викладачів ТНЕУ.Новини Українсько-Німецької програми ТНЕУ

Шановні абітурієнти і батьки! 
Німеччина зацікавлена у підготовці економістів з МІЖНАРОДНОЇ ЕКОНОМІКИ. З 2019 року до ТНЕУ відряджаються два викладачі для забезпечення інтенсивного вивчення німецької мови. Студенти ТНЕУ мають право після освоєння німецької мови на рівні розуміння лекційних занять, безкоштовно навчатися у Технічному університеті Дрездена і отримати як український, так і німецький диплом. Кращим студентам надається стипендія у розмірі від 400 євро в місяць.
Запрошуємо всіх абітурієнтів на навчання по спеціальності ЕКОНОМІКА, за освітньою програмою МІЖНАРОДНА ЕКОНОМІКА. (Німецькомовна програма).
 


Урочисте вручення дипломів випускникам 2018 року ННІМЕВ ім. Б.Д. Гаврилишина! Graduation ceremony for the students of B. Havrylyshyn Education and Research Institute of International Economic Relations 2018!

Дорогі випускники! 6 липня 2018 року о 12 год. в залі засідань вченої Ради ТНЕУ відбудеться урочисте вручення дипломів студентам-випускникам Навчально-наукового інституту міжнародних економічних відносин ім. Б.Д. Гаврилишина, ОС «Бакалавр» усіх напрямів підготовки.
 
Dear graduates! On July 6, 2018 at 12.00 a.m. the graduation ceremony will be organized for bachelor students of B. Havrylyshyn Education and Research Institute of International Economic Relations of all training directions. The meeting will be held in Office of Academic Board meeting of TNEU, (11th campus, Lvivska Str. 11A).
 Запрошуємо до участі у локальній школі «Молодь змінить Україну»!

Упродовж 29-30 червня 2018 року в холі другого поверху центрального корпусу ТНЕУ працюватиме локальна школа «Молодь змінить Україну». Проект реалізовується у співпраці між Благодійним Фондом Богдана Гаврилишина та Фондом Родини Богдана Гаврилишина.


ОГОЛОШЕННЯ

У четвер, 21.06.2018 року о 12 год. 30 хв.
в аудиторії 1211 відбудеться засідання вченої ради
Навчально-наукового інституту
міжнародних економічних відносин ім. Б. Д. Гаврилишина.ОГОЛОШЕННЯ

25 червня 2018 року об 11 год. 00 хв.
в аудиторії 1220 
відбудуться збори трудового колективу
Навчально-наукового інституту
міжнародних економічних відносин
ім. Б.Д. Гаврилишина.
Реєстрація учасників розпочнеться о 10 год. 15 хв.


Оголошуємо про додатковий відбір студентів ТНЕУ на семестрове навчання в Лодзькому університеті.

Українсько-польська програма Навчально-наукового інституту міжнародних економічних відносин ім. Б.Д.Гаврилишина ТНЕУ оголошує про проведення додаткового конкурсу серед студентів університету для відбору на семестрове навчання у 2018-2019 н.р. у Лодзькому університеті (м. Лодзь, Республіка Польща).
  Зацікавлених осіб просимо подавати координатору Українсько-польської програми І.М. Щирбі або у сектор міжнародної мобільності ННІМЕВ ім. Б.Д. Гаврилишина необхідний комплект документів:


“Подорож – це єдина річ, купуючи яку багатієш!”

   Саме такого висновку дійшли студенти груп Т-31, Т-32 ННІМЕВ ім. Б.Д. Гаврилишина, відвідавши тренінг з курсу "Організація екскурсійних послуг”, координатором якого був співвласник туристичної агенції "Казка мандрів” Ярослав Гарбич. 
  Приємною несподіванкою для учасників стала інформація, що відомий практик зі сфери туризму Ярослав Гарбич є випускником Україно-греко-британського факультету міжнародної економіки і туризму ТНЕУ!День національного одягу святкували у ННІМЕВ ім. Б.Д. Гаврилишина

В Україні та світі кожного третього четверга травня святкують День вишиванки. Вишита сорочка символізує родинну пам'ять, красу і здоров’я, вірність і любов. Існує думка, що українці прагнуть закодувати своє щастя, долю і життя в орнаменті вишиванок, тому ми віримо, що вишиті сорочки оберігають нас та наділяють силою рідної землі.


Відбулася IX Міжнародна науково-практична конференція „Формування єдиного наукового простору Європи та завдання економічної науки”

17-18 травня 2018 року в Тернопільському національному економічному університеті відбулася IX Міжнародна науково-практична конференція „Формування єдиного наукового простору Європи та завдання економічної науки”. Організатором конференції виступив Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім. Б.Д. Гаврилишина ТНЕУ, спільно з Бялостоцьким університетом (м. Бялосток,Республіка Польща) та НЗ «Замки Тернопілля». 
 


Відкрий для себе Африку!

15 травня 2018 р. у Тернопільському національному економічному університеті за підтримки ІСС Ukraine відбувся форум «Україна – країни Африки: культурно-освітній та соціально-економічний діалог».             Організаторами заходу виступили Тернопільський національний економічний університет (ТНЕУ), Український національний комітет Міжнародної Торгової Палати (ІСС Ukraine), ГО «Африканська Рада в Україні» та ГО «Стратегічні інноваційні студії». 
  Форум став продовженням започаткованих у ТНЕУ в листопаді 2017 р. Африканських читань та відповідною платформою для дискусії, яка була  сфокусована на найважливіших питаннях україно-африканського співробітництва. 


Візит делегації Дрезденського технічного університету до ТНЕУ

В рамках реалізації угоди про інтегровану німецькомовну програму з міжнародної економіки з 22 по 26 травня 2018 року в Тернопільському національному економічному університеті перебуватиме делегація викладачів економічного факультету Дрезденського технічного університету – асистент М. Кноблах та Я. Шойх.
  Під час перебування делегації в ТНЕУ передбачено проведення лекційних та практичних занять для студентів 1-3 курсів із дисциплін «Економічний ріст», «Німецька мова як іноземна» та будуть проведені тренінги й воркшопи викладачами ДТУ.
За детальнішою інформацією звертатися до т.в.о. керівника УНФП ННІМЕВ ім. Б.Д. Гаврилишина Служинської Л.Б. (вул. Львівська 11, 1 корпус ТНЕУ, кабінет 1221, внутрішній номер телефону: 11112).