Центр працевлаштування та зв'язків з випускниками

У ТНЕУ проводиться цикл презентацій Тернопільського молодіжного центру праці

Упродовж жовтня-листопада 2013 р., з метою сприяння працевлаштуванню і ознайомлення із особливостями ринку праці, Центр працевлаштування та зв’язків з випускниками ТНЕУ на старостатах проводить цикл зустрічей із представниками Тернопільського обласного молодіжного центру праці.

Тернопільський обласний молодіжний центр праці утворений 25 вересня 2002 року і спеціалізується на забезпечені прав та інтересів молодих громадян на ринку праці, організації зайнятості молоді у позанавчальний час,  підготовці до співбесіди і написання резюме, підтримці підприємницької ініціативи молоді шляхом надання консультацій з бізнес-планування та надані юридичних консультацій щодо трудового законодавства.

За додатковою інформацією звертайтесь у Центр працевлаштування та зв’язків з випускниками університету.

Наша адреса: 46020, м. Тернопіль, вул. Львівська, 5а,

тел.(0352) 47-58-64, е-mail: gvn[at]wunu.edu.ua

ФОТОЗВІТ:ЗУСТРІЧ ІЗ СТУДЕНТАМИ НА СТАРОСТАТІ ФАКУЛЬТЕТУ ЕКОНОМІКИ ТА УПРАВЛІННЯ (23.10.2013 р.)