Центр працевлаштування та зв'язків з випускниками

Запрошуємо на презентацію Програми парламентського стажування

20 травня 2014 р. о 12.50 год. в читальному залі наукової бібліотеки ТНЕУ (вул. Бережанська, 4) співробітники Програми «РАДА» проведуть презентацію Програми парламентського стажування для студентів, аспірантів та молодих вчених і політиків  ТНЕУ.

Програма парламентського стажування діє вже 19-й рік. За цей час більше 1250 українських студентів, аспірантів та молодих політиків отримали нагоду працювати у різних парламентських комітетах і управліннях. Приємно зазначити, що серед них є також випускники Тернопільського національного економічного університету.

2013 р. в Україні розпочала свою роботу Програма «РАДА» (відповідальне, підзвітне та демократичне парламентське представництво). Метою Програми є надання знань та інструментів більш ефективної співпраці між виборцями та їх представниками в єдиному законодавчому органі України – Верховній Раді України.

За додатковою інформацією звертайтесь у

Центр працевлаштування та зв'язків з випускниками за адресою:

вул. Львівська 11, офіс 1106 (перший корпус)

тел. (0352) 47-58-64

е-mail: cpv@wunu.edu.ua