<<< Навчально-науковий центр соціально-психологічної підтримки та резильєнтності

Тренінг «Особистісне зростання – запорука успішної самореалізації»

Для студентського активу юридичного факультету ЗУНУ психолог навчально-наукового центру соціально-психологічної допомоги та резильєнтності Елеонора Ященко провела тренінг «Особистісне зростання – запорука успішної самореалізації». Цікавий процес пізнання себе та інших, невимушене спілкування викликали в учасників приємні емоції. Студенти виявляли свої ресурси, «малювали» особистісний портрет, активізували позитивне мислення, розвивали навички саморегуляції, впевненість у собі та власних можливостях. Адже брати відповідальність за свої дії та вчинки, працювати над собою, вміти долати життєві перешкоди, перемагати труднощі, бачити можливості навіть в умовах воєнного сьогодення, досягати успіху та допомагати іншим - для української молоді сьогодні надважливо.