<<< Навчально-науковий центр соціально-психологічної підтримки та резильєнтності

Знайомство з діяльністю Навчально-наукового центру соціально-психологічної підтримки та резильєнтності

Першокурсники Західноукраїнського національного університету завітали до навчально-наукового центру соціально-психологічної підтримки та резильєнтності для ознайомлення з роботою центру та отримання інформації про послуги, які він надає.

Студенти мали можливість поспілкуватися з психологами центру, які розповіли про особливості роботи центру, а також про те, як отримати допомогу в разі потреби.

Навчально-науковий центр соціально-психологічної підтримки та резильєнтності ЗУНУ створений для надання психологічної допомоги студентам, викладачам та працівникам університету.

Центр надає широкий спектр послуг, зокрема:

консультування з індивідуальних питань;
  групові заняття та тренінги;
  психологічну підтримку в кризових ситуаціях.

Послуги центру є безкоштовними для всіх членів університетської спільноти.

Щоб отримати консультацію психолога центру, необхідно зателефонувати за номером 0933142019

Ми завжди відкриті для співпраці з нашими студентами та готові надавати їм допомогу у будь-який час.