» » Міжнародні програми


Запрошуємо до участі у програмі «Young Entrepreneurs»!

 Не проґавте унікальну можливість взяти участь у бізнес-програмі «Young Entrepreneurs», яка має на меті об'єднати амбітних норвежців та українців, налаштованих на розвиток у бізнесі. Упродовж двох інтенсивних тижнів, один у Норвегії (02.05.20 – 10.05.20) та один в Україні (21.06.20 – 28.06.20), ви матимете нагоду отримати практичні рекомендації щодо створення та ведення бізнесу в Норвегії та Україні від професіоналів своєї справи.До уваги аспірантів ТНЕУ!

 Університет Норд (Королівство Норвегія) пропонує стажування для аспірантів ТНЕУ на період з березня по травень 2020 р. Під час проходження стажування аспіранти матимуть можливість попрацювати над темою своєї дисертаційної роботи, використовуючи бібліографічні джерела, наявні у бібліотечних фондах, а також вибрати для себе PhD курси згідно з своєю темою роботи.Можливість навчання або стажування в Китайській Народній Республіці

 Повідомляємо, що Уряд Китайської Народної Республіки надає 45 стипендій для українців на 2020/2021 навчальний рік. Навчання проходитиме на рівнях: бакалавр, магістр, аспірант та стажер (мовне стажування).

Дедлайн подачі заявок – 27 грудня 2019 року.Шановні студенти та представники професорсько-викладацького колективу ТНЕУ!

 Запрошуємо Вас до участі в Pinsk Invest Weekend-13, який відбудеться 6 грудня 2019 року на базі Поліського державного університету, що є партнером Тернопільського національного економічного університету.До уваги професорсько-викладацького колективу ТНЕУ!

 Просимо Вас звернути увагу на можливості програми House of Europe, а саме гранти мобільності сектору освіти. Дедлайн подачі заявок – 14 листопада 2019.

Детальна інформація за посиланням https://houseofeurope.org.ua/ opportunity/16

 До уваги зацікавлених осіб у сфері проектної діяльності!

 Пропонуємо Вашій увазі гранти міжнародної співпраці House of Europe.

Дедлейн подачі заявок – 21 листопада 2019 р.

Інформація за посиланням https://houseofeurope.org.ua/ opportunity/18До уваги професорсько-викладацького колективу ТНЕУ!

Нові можливості! House of Europe («Дім Європи») – це нова програма, що фінансується Європейським Союзом, створена з метою підтримки професійного та творчого обміну між українцями та їхніми колегами в країнах ЄС. Програма фокусується на культурі та креативному секторі, освіті, медицині, соціальному підприємництві, медіа та роботі з молоддю.Top news: нова інформація щодо конкурсів 2020

 Увага! Конкурс вже буде оголошено в листопаді на всі напрями програми Еразмус+! До уваги науковців ТНЕУ!

 Запрошуємо до участі у тренінгу з питань захисту інтелектуальної власності, трансферу технологій та комерціалізації результатів наукових досліджень. Тренінг відбудеться на базі американських університетів та наукових інституцій в штаті Джорджія (США) упродовж 14-21 грудня 2019 року.Запрошуємо студентів до участі у цікавому та пізнавальному курсі!

 Шановні студенти ТНЕУ! Запрошуємо Вас взяти участь у курсі «Sustainable Cities in the Nordic-Baltic Region 2019», що триватиме упродовж 31 жовтня – 3 листопада 2019 р. у м. Таллін (Естонія). Витрати на проживання та харчування покриваються організаторами.Відбудеться дорадчий моніторинг проекту Еразмус+ № 573818 «Інтернет речей: нова освітня програма для потреб промисловості та суспільства»

 29 серпня 2019 року о 9:30 год. у залі засідань вченої ради Тернопільського національного економічного університету відбудеться дорадчий моніторинг проекту Еразмус+ № 573818 «Інтернет речей: нова освітня програма для потреб промисловості та суспільства». Моніторинг проводитиметься Національним Еразмус+ офіс в Україні (НЕО) за дорученням Виконавчого агентства з питань освіти, аудіовізуальних засобів і культури (ЕАСЕА, м.Брюссель).Бізнес-практика студентів ТНЕУ в Університеті Норд!

 У рамках співробітництва між Тернопільським національним економічним університетом та Університетом Норд двоє кращих студентів вибороли можливість пройти бізнес-практику в Норвегії, а саме в відомій Business School Nord упродовж 4-10 серпня 2019 року.Міжнародний тиждень Еразмус+ в Україні: забронюйте дати!

 Національний Еразмус+ офіс в Україні спільно з Міністерством освіти і науки України за підтримки Представництва Європейського Союзу в Україні та Виконавчого агентства з питань освіти, аудіовізуальних засобів і культури запрошують взяти участь у Міжнародному інформаційному тижні Програми Європейського Союзу Еразмус+, що відбудеться 4-8 листопада 2019 р. у м. Київ.У ТНЕУ триває реалізація проекту «Міжнародна мобільність: можливості та проблеми. Належна підготовка до навчання у закордонному університеті»

 У Тернопільському національному економічному університеті триває реалізація спільного міжнародного проекту «Міжнародна мобільність: можливості та проблеми. Належна підготовка до навчання у закордонному університеті».

 

ПРОЕКТ № -2018-1-PL01-KA203-050756

Стратегічне партнерство в вищій освіті.

Період реалізації: 09.2018-12.2020Міністерство освіти і науки Республіки Казахстан надає 160 стипендій іноземним студентам

 Шановні студенти! Інформуємо, що Міністерство освіти і науки Республіки Казахстан надає 160 стипендій іноземним студентам, в тому числі українцям, для навчання у закладах вищої освіти Казахстану. Зауважуємо, що у 2019 році запропоновано місця для здобуття освіти на таких освітніх рівнях: «Бакалавр» – 25 місць, «Магістр» – 125 місць, «Доктор філософії» – 10 місць.Оголошуємо набір на 5-місячне стажування в Німецькому Бундестазі в рамах програми «Міжнародна парламентська стипендія»!

 Упродовж 1 березня – 31 липня 2020 року у рамках реалізації програми «Міжнародна парламентська стипендія» відбудеться 5-місячне стажування в Німецькому Бундестазі.Шановні студенти, аспіранти та науковці ТНЕУ!

 Інформуємо, що 5-6 жовтня 2019 року відбудеться хакатон з кругової економіки «Circular Economy Hackathon 2019». Майбутня подія об`єднає креативну молодь, науковців, ІТ-розробників, підприємців та стартапи задля пошуку та розвиту сталих інновацій за принципами кругової економіки.Вітаємо переможців конкурсного відбору на стажування за програмою Mevlana Exchange Programme 2019-2020!

 Бажання взяти участь у стажуванні виявили 6 викладачів ТНЕУ та 10 студентів, проте кількість вакантних місць – обмежена. За результатами відбору можливість стажуватися отримали: старший викладач кафедри міжнародних економічних відносин ННІМЕВ ім. Б. Д. Гаврилишина Вікторія Бригадир та доцент кафедри банківської справи факультету банківського бізнесу Тетяна Стечишин. Серед студентів бакалаврату переможцем конкурсу було обрано Заблоцьку Ірину (група ЕМЕ-31, ННІМЕВ ім. Б. Д. Гаврилишина).Запрошуємо до участі у Бізнес-форумі!

 Запрошуємо взяти участь у Бізнес-форумі, який відбудеться 30-31 травня 2019 року на базі Поліського державного університету (м. Пінськ, Республіка Білорусь).Запрошуємо студентів ТНЕУ взяти участь у конкурсному відборі на семестрове навчання в Університеті прикладних наук імені Яноша Кодолані!

 У рамках реалізації угоди між Університетом прикладних наук імені Яноша Кодолані (Угорщина) та Тернопільським національним економічним університетом (Україна) оголошується конкурсний відбір студентів ТНЕУ, які навчаються на 2 та 3 курсах на семестрове навчання в першому семестрі 2019/2020 навчального року в Університеті прикладних наук ім. Яноша Кодолані.Шановні колеги! У ТНЕУ триватиме Перший міжнародний тиждень!

 Раді повідомити Вам про організацію Першого міжнародного тижня у ТНЕУ, який триватиме з 9 по 15 вересня 2019 року. Якщо Ви бажаєте провести час у незабутній атмосфері, цікавому оточенні, налагодити нові дружні відносини та співпрацю, взяти участь у лекціях – приєднуйтеся до нашого І Міжнародного тижня!Шановні студенти, аспіранти та представники професорсько-викладацького колективу ТНЕУ!

 У рамках проекту «Smart Grid – Technologies for Rural Areas and SMEs» запрошуємо Вас взяти участь у Літній школі 2019 «Smart Grid – Technologies for Rural Areas and SMEs», яка триватиме з 3 по 4 червня 2019 р. в Університеті Південної Богемії в Чеському Будейовіце. Оголошено конкурс серед студентів ТНЕУ з відбору на семестрове навчання у 2019-2020 н.р.

 Українсько-польська програма Навчально-наукового інституту міжнародних економічних відносин ім. Б.Д.Гаврилишина ТНЕУ оголошує конкурс серед студентів університету для відбору на семестрове навчання у 2019-2020 н.р. в одному з провідних зво-партнерів ТНЕУ з Республіки Польща.Гендерні бар’єри для розвитку ІТ-ринку в Україні та Латвії: ТНЕУ бере участь у міжнародному науковому проекті і запрошує студентів до команди!

 Міжнародний центр культури і розвитку ТНЕУ радий повідомити, що наш університет разом з партнером – Технологічною Академією Резекне (RTA, Латвія) та за участі Університету Онтаріо Інституту Технологій (UOIT, Канада) виграв грант науково-дослідницької співпраці від Міністерств освіти і науки України і Латвії.До уваги студентів-бакалаврів!

 Раді повідомити Вам про розширення горизонтів міжнародної співпраці ТНЕУ з Університетом Норд (м. Бодо, Норвегія). Ви маєте унікальну можливість безкоштовно взяти участь у практичному бізнес-курсі в Норвегії у період з 4 по 10 серпня 2019 року на базі Бізнес-школи Університету Норд! Ознайомитися з детальною інформацією та подати заявку можна до 24 березня 2019 р. у відділі міжнародних зв`язків ТНЕУ (каб.1222).GLOBAL MONEY WEEK – міжнародна ініціатива з підвищення фінансової грамотності молоді

 Global Money Week – це щорічна глобальна ініціатива, яка включає світові та регіональні акції та заходи. Мета – звернути увагу громадськості на фінансову грамотність і за допомогою веселих та інтерактивних заходів розповісти дітям та молоді про всі аспекти, пов’язані з грошима. Це тиждень, коли у більш ніж 130 країнах світу відбувається безліч заходів, занять, проектів, презентацій і змагань з фінансової освіти та грамотності.Відзначай GLOBAL MONEY WEEK 2019 разом з ТНЕУ!

 За підтримки проректора з науково-педагогічної роботи (міжнародна діяльність та інноваційний розвиток), доктора економічних наук, професора Оксани Миронівни Десятнюк 20 березня 2019 р. у ТНЕУ стартує Всесвітня кампанія Global Money Week.Спільний семінар «На шляху до досконалості: Європейські Студії в Україні»

 28 березня 2019 р. у Національному університеті «Києво-Могилянська Академія» відбудеться спільний семінар Центру імені Жана Моне з європейських студій (НаУКМА) та Західноукраїнського дослідницького центру з європейських студій (ЛНУ імені Івана Франка).До уваги викладачів та студентів ТНЕУ!

 Оголошуємо конкурсний відбір викладачів та студентів ТНЕУ на стажування та навчання в рамках програми «Mevlana 2019-2020» в Університеті Мармара (Істанбул, Туреччина). Mevlana – це програма академічної мобільності, що спрямована на обмін студентами та викладачами між закладами вищої освіти Туреччини та інших країн. Студенти можуть навчатися упродовж одного чи двох семестрів, а науково-педагогічні працівники можуть викладати лекції упродовж двох тижнів.ТНЕУ став членом Балтійської Програми Університетів (Baltic University Programme, BUP) (м. Уппсала, Швеція).

 Балтійська програма університетів (BUP) прагне знайти нові способи взаємодії як між університетами, так і університетами та суспільством. Мета полягає у становленні та зміцненні сильних місцевих та міжнародних освітніх спільнот. BUP є інноваційною мережею за своєю природою.