Фестивальний дайджест Dark Stage «Файного Міста»

Дата: 13-07-2018, 15:33

Для поціновувачів важкого року, цьогорічна Dark Stage фестивалю Файне Місто здивує новими шаленими виступами. Упродовж трьох днів на одній сцені зустрінуться популярні музичні зарубіжні та українські рок-виконавці. Відкиньте справи та детальніше загляньте у музичний дайджест найвибуховішої сцени фестивалю!  


У ТНЕУ діє виставка художниці-графіка Марини Ващенко

Дата: 5-07-2018, 12:31

Пропонуємо Вашій увазі розмову з художницею-графіком Мариною Ващенко, виставка якої діє у виставковій залі Тернопільського національного економічного університету. Мисткиня розповіла про проект, який представляє, про зміст і концепцію своєї творчості, а також поділилася враження від нашого закладу вищої освіти.


Запрошуємо відвідати виставку Марини Ващенко «Контражур»

Дата: 2-07-2018, 16:05

Запрошуємо відвідати виставку Марини Ващенко «Контражур»Виставка ручної графіки київської художниці Марини Ващенко у виставковій залі Тернопільського національного економічного університету – це розповідь про тривалу дорогу, упродовж якої відбулися чисельні знахідки та відкриття. Виставковий простір, у якому реалізовано проект, дозволяє здійснити динамічний огляд різних аспектів індивідуальної практики мисткині, у якому синтезовано творчий та інтелектуальний досвід, надано візуалізацію нового бачення важливих культурологічних, соціальних питань.


День Конституції України

Дата: 27-06-2018, 15:53

Цими днями все українське суспільство відзначає День Конституції України. Сьогодні в Українському домі «Перемога» відбулися урочистості з нагоди свята, у якому взяли участь представники влади, громадськості, кращі виконавці.


Відзначили переможців

Дата: 27-06-2018, 14:30

«Україна понад усе» - таку тему мав конкурсний творчий звіт вищої та професійної освіти, присвячений 100-річчю Української революції 1917-1921 років. Приємно, що вже вкотре Тернопільський національний економічний університет у цьому конкурсі завойовує почесне перше місце.


Вітання випускникам файного міста

Дата: 25-06-2018, 16:30

Приємно, що жодне святкове дійство у файному місті Тернополі не обходиться без участі творчих колективів нашого університету. Яскравим підтвердженням цього стала участь солістів гурту «Кралечки» народного художнього театру пісня «Для тебе» Марії Заверухи, Оксани Скрепецької та Елеонори Атаманчук у святі «Випускник - 2018», яке проходило на Центральному стадіоні міста Тернополя.


Випускниці вокальної студії ТНЕУ отримали дипломи

Дата: 25-06-2018, 16:25

Учасники творчих колективів Тернопільського національного економічного університету – невичерпне джерело особливих талантів. Десять років тому солістів театру пісні «Для тебе» Марію Заверуху, Оксану Скрепецьку та Елеонору Атаманчук ще зовсім маленькими привели у цей колектив батьки. Неповторні коштовності, закладені у їхніх душах, майстерно відшліфовувала в університеті їхня наставниця, художній керівник театру пісні Алла Іванівна Бінцаровська.


Учасники творчих колективів ТНЕУ вітали сильних духом!

Дата: 22-06-2018, 16:56

Вкотре Тернопільський національний економічний університет вітав у своїх стінах учасників Всеукраїнських спортивних змагань серед людей з особливими потребами «Сила духу», які цьогоріч організовувалися вшосте. Щорічно солісти художніх колективів ТНЕУ дарують учасникам цього спортивного свята свої кращі композиції.


«Мене татусь навчив любити світ»

Дата: 22-06-2018, 16:46

Вже стало доброю традицією у нашому університеті відзначати державні, професійні, родинні свята. Кожне свято дарує усій університетській родині радість, приємні враження. Завітавши до головного корпусу ТНЕУ ви не могли не помітити яскраву виставку малюнків дітей працівників університету «Мене татусь навчив любити світ», приурочену Міжнародному дню батька.


«Hand made Україна»

Дата: 19-06-2018, 16:59

У рамках проведення творчого звіту художніх колективів та окремих виконавців нашого університету було оформлено виставку робіт декоративно-прикладної творчості «Hand made Україна».


І знову казка завітала в гості!

Дата: 6-06-2018, 16:06

І знову казка завітала в гості! 4 червня 2018 року у Тернопільському обласному академічному українському драматичному театрі ім. Т. Шевченка не було куди і голці впасти. Так багатолюдно юні тернополяни зустрічали на театральній сцені казки-мюзикли «Іванкова сопілочка» за участю творчих колективів Тернопільського національного економічного університету, які організовано при підтримці ректора університету, професора А. І. Крисоватого. Автор сценарію та режисер постановок – заслужений працівник культури України А. Бінцаровська.


Дитинства світ

Дата: 6-06-2018, 15:55

Дитинства світ Радісно і весело юні тернополяни та їхні батьки відзначили Міжнародний день захисту дітей. На всіх концертних майданчиках для дітей лунали українські пісні та демонструвалися запальні танці.


У ТНЕУ відкрили дитячу виставку малюнків

Дата: 1-06-2018, 18:00

У ТНЕУ відкрили дитячу виставку малюнків З нагоди відзначення Міжнародного дня захисту дітей у холі центрального корпусу Тернопільського національного економічного університету відбулося відкриття виставки дитячих малюнків. Маленькі художники отримали подарунки від адміністрації ТНЕУ, а також позитивні емоції від відвідин закладу вищої освіти.


У Чортківському навчально-науковому інституті підприємництва і бізнесу ТНЕУ відзначили День вишиванки

Дата: 17-05-2018, 16:52

У Чортківському навчально-науковому інституті підприємництва і бізнесу ТНЕУ відзначили День вишиванки Вишиванка – наш оберіг, наша душа, наш генетичний код. Саме вона символізує усі радості і смуток українського народу, всі перемоги і досягнення. Колектив Чортківського навчально-наукового інституту підприємництва і бізнесу ТНЕУ зі щирим серцем відзначив День вишиванки, одягнувши одну з найкращих окрас світу. Отож де б ми не були і що б не відбувалося, пам'ятаймо, що у єдності сила і наче тими нитями, що лягають візерунками на вишиванці, об'єднаємося у любові до України.


Флешбук «Прочитай – і запали іншого»

Дата: 23-04-2018, 12:49

Флешбук «Прочитай – і запали іншого» 23 квітня – Всесвітній день книги та авторського права. З нагоди цього дня вперше у Тернопільському національному економічному університеті з ініціативи колективу відділу гуманітарної освіти та виховання відбувся флешбук «Прочитай – і запали іншого».