«ТНЕУ вітає з Новим роком та Різдвом Христовим!» на телеканалі ТВ-4

Дата: 31-12-2017, 11:47

«ТНЕУ вітає з Новим роком та Різдвом Христовим!» на телеканалі ТВ-4 Шановні колеги, партнери, друзі! Пропонуємо Вам у період світлих зимових свят Нового року та Різдва Христового насолодитися мистецькими дарунками від творчих колективів Тернопільського національного економічного університету, які лунатимуть з телеканалу ТВ-4. А найменшим телеглядачам ТНЕУ розповість про пригоди сніговичка Айсека у казці «Сніговик повертається – 2».


Фестиваль творчості «Повір у себе»

Дата: 22-12-2017, 09:31

Фестиваль творчості «Повір у себе» У Тернопільському національному економічному університеті пройшов 23 обласний фестиваль творчості дітей з особливими потребами «Повір у себе». Це був особливий день. До дітей завітав надзвичайний небесний гість, улюбленець малечі – Святий Чудотворець Миколай! Організатори дійства - Тернопільський обласний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та Тернопільський національний економічний університет.


«ТНЕУ вітає з Новим роком та Різдвом Христовим!»

Дата: 15-12-2017, 11:29

«ТНЕУ вітає з Новим роком та Різдвом Христовим!» Вже стало доброю традицією у нашому університеті напередодні новорічно-різдвяних свят організовувати зйомки телевізійного проекту «ТНЕУ вітає з Новим роком та Різдвом Христовим!». Це завжди приємні несподіванки, неперевершені враження, а ще - клопітка праця працівників відділу гуманітарної освіти та виховання. Адже щоб таким яскраво-казковим, чарівним, святковим став знімальний майданчик, треба неабияк потрудитися, дібрати зі смаком декорації, багато з них виготовити власноруч. Це все фантазія, вміння реалізувати свої задуми, велике бажання створити справжнє диво, а також - любов до всього прекрасного.


У Чортківському навчально-науковому інституті підприємництва і бізнесу вшанували пам'ять жертв Голодомору

Дата: 28-11-2017, 12:41

У Чортківському навчально-науковому інституті підприємництва і бізнесу вшанували пам'ять жертв Голодомору Україна в 1932-1933 роках пережила страшну трагедію – Голодомор, який забрав безліч людських життів. У пам’ять про мільйони загиблих від Голодомору в Чортківському навчально-науковому інституті підприємництва і бізнесу ТНЕУ викладачі та студенти організували захід-реквієм «Жнива скорботи».


Вітаємо!

Дата: 24-11-2017, 09:43

Вітаємо! Щиро вітаємо учасників та керівника Народної студії сучасної хореографії «Т.А.Н.Г.о dance company» Тернопільського національного економічного університету зі здобуттям високих нагород! Колектив здобув диплом лауреата І премії у  VII Міжнародному конкурсі «Перлини мистецтв».


Фестиваль мистецтв «Земля Героїв України»

Дата: 23-11-2017, 16:31

Фестиваль мистецтв «Земля Героїв України» 22 листопада в ПК «Березіль» ім. Л. Курбаса відбувся перший телевізійний патріотичний фестиваль мистецтв «Земля Героїв України», приурочений Дню Гідності та Свободи. Організаторами заходу виступили Тернопільська обласна державна адміністрація, Тернопільська обласна рада, Тернопільська міська рада та Тернопільський національний економічний університет.


Всеукраїнська вишивальна конференція «Верхоплут»

Дата: 20-11-2017, 14:30

Всеукраїнська вишивальна конференція «Верхоплут» Вишивка є невід’ємною частиною нашої культури та мистецтва, побуту, та й,  зрештою, української душі. Це безцінний спадок нашої нації, який здавна передавався з покоління в покоління, тому цей ланцюжок ми не повинні обірвати, а продовжити і збагатити.


«Студентська ліра – 2017!» День перший!

Дата: 14-11-2017, 19:55

«Студентська ліра – 2017!» День перший! Чотирнадцятого листопада в Тернопільському національному економічному університеті розпочалося грандіозне дійство – «Студентська ліра – 2017». Розпочався фестиваль-конкурс творчо обдарованої  молоді  – гранд-шоу мистецьких талантів першокурсників.


В етногалереї «Спадок» відбулася презентація арт-буку «Наречена»

Дата: 6-11-2017, 11:52

В етногалереї «Спадок» відбулася презентація арт-буку «Наречена» Третього листопада в етногалереї «Спадок» родини Демкур (ТЦ Атріум) відбулася небуденна подія – презентація арт-буку «Наречена», найкращої книги Форуму видавців 2017 року. Під час заходу авторка Ярина Винницька розповіла тернополянкам (на зустрічі переважала прекрасна частина файного міста) не лише про давні українські звичаї, а й про те, як бути щасливою.


99-а річниця проголошення ЗУНР

Дата: 3-11-2017, 09:26

99-а річниця проголошення ЗУНР Першого листопада, у День всіх святих, відбулася багатолюдна урочиста піша хода від Майдану Волі до меморіального комплексу «Могили Українських Січових Стрільців» з нагоди 99-ої річниці проголошення Західноукраїнської Народної Республіки.


Творчий вечір Ніни Омріяної-Бай «Небесне і земне»

Дата: 1-11-2017, 14:14

Творчий вечір Ніни Омріяної-Бай «Небесне і земне» 28 жовтня в Українському домі, у м. Києві, відбувся задушевний творчий вечір київської поетеси - піснярки, автора семи книг, члена Національної спілки журналістів України, кавалера ордена «Святої Варвари Великомучениці» Ніни Омріяної-Бай «Небесне і земне».


Пісенні дарунки від ТНЕУ

Дата: 30-10-2017, 17:02

Пісенні дарунки від ТНЕУ Приємно, що талановиті учасники творчих колективів нашого університету є бажаними на святкуваннях, які проходять у м. Тернополі і не тільки. 30 жовтня 2017 року у Головному управлінні ДФС у Тернопільській області відзначили День шанування ветерана, пенсіонера податкової служби.


У ТНЕУ відкрито мистецьку виставку професора Ірини Іващук «Ханамі, з якої все почалося»

Дата: 25-10-2017, 12:03

У ТНЕУ відкрито мистецьку виставку професора Ірини Іващук «Ханамі, з якої все почалося» 25 жовтня 2017 року в Тернопільському національному економічному університеті відбулося відкриття мистецької виставки доктора економічних наук, професора кафедри міжнародної економіки Ірини Олегівни Іващук «Ханамі, з якої все почалося».


Історичні читання з нагоди 75-річчя створення УПА

Дата: 17-10-2017, 14:45

Історичні читання з нагоди 75-річчя створення УПА З нагоди 75-ї річниці створення Української повстанської армії у Чортківському навчально-науковому інституті підприємництва і бізнесу ТНЕУ відбулися історичні читання. Захід розпочала директор ЧННІПБ ТНЕУ к.е.н., доцент Кульчицька Н. Є., яка відзначила неоціненний слід в історії України, що залишився внаслідок діяльності УПА. Це приклад відданості, лідерства, незламності духу українського народу, який і зараз, крізь роки, проявляється уже в сучасних подіях.


День китайської чайної культури у Міжнародному центрі культури і розвитку ТНЕУ

Дата: 13-10-2017, 17:02

День китайської чайної культури у Міжнародному центрі культури і розвитку ТНЕУ Сьогодні у Міжнародному центрі культури і розвитку, який діє при Навчально-науковому інституті інноваційних освітніх технологій ТНЕУ, відбувся День китайської чайної культури. Захід організовано для слухачів і випускників програми перепідготовки військовослужбовців, звільнених у запас, та членів їх сімей, яка реалізовується у рамках проекту «Україна – Норвегія».