«Студентська ліра – 2017!» День перший!

Дата: 14-11-2017, 19:55

«Студентська ліра – 2017!» День перший! Чотирнадцятого листопада в Тернопільському національному економічному університеті розпочалося грандіозне дійство – «Студентська ліра – 2017». Розпочався фестиваль-конкурс творчо обдарованої  молоді  – гранд-шоу мистецьких талантів першокурсників.


В етногалереї «Спадок» відбулася презентація арт-буку «Наречена»

Дата: 6-11-2017, 11:52

В етногалереї «Спадок» відбулася презентація арт-буку «Наречена» Третього листопада в етногалереї «Спадок» родини Демкур (ТЦ Атріум) відбулася небуденна подія – презентація арт-буку «Наречена», найкращої книги Форуму видавців 2017 року. Під час заходу авторка Ярина Винницька розповіла тернополянкам (на зустрічі переважала прекрасна частина файного міста) не лише про давні українські звичаї, а й про те, як бути щасливою.


99-а річниця проголошення ЗУНР

Дата: 3-11-2017, 09:26

99-а річниця проголошення ЗУНР Першого листопада, у День всіх святих, відбулася багатолюдна урочиста піша хода від Майдану Волі до меморіального комплексу «Могили Українських Січових Стрільців» з нагоди 99-ої річниці проголошення Західноукраїнської Народної Республіки.


Творчий вечір Ніни Омріяної-Бай «Небесне і земне»

Дата: 1-11-2017, 14:14

Творчий вечір Ніни Омріяної-Бай «Небесне і земне» 28 жовтня в Українському домі, у м. Києві, відбувся задушевний творчий вечір київської поетеси - піснярки, автора семи книг, члена Національної спілки журналістів України, кавалера ордена «Святої Варвари Великомучениці» Ніни Омріяної-Бай «Небесне і земне».


Пісенні дарунки від ТНЕУ

Дата: 30-10-2017, 17:02

Пісенні дарунки від ТНЕУ Приємно, що талановиті учасники творчих колективів нашого університету є бажаними на святкуваннях, які проходять у м. Тернополі і не тільки. 30 жовтня 2017 року у Головному управлінні ДФС у Тернопільській області відзначили День шанування ветерана, пенсіонера податкової служби.


У ТНЕУ відкрито мистецьку виставку професора Ірини Іващук «Ханамі, з якої все почалося»

Дата: 25-10-2017, 12:03

У ТНЕУ відкрито мистецьку виставку професора Ірини Іващук «Ханамі, з якої все почалося» 25 жовтня 2017 року в Тернопільському національному економічному університеті відбулося відкриття мистецької виставки доктора економічних наук, професора кафедри міжнародної економіки Ірини Олегівни Іващук «Ханамі, з якої все почалося».


Історичні читання з нагоди 75-річчя створення УПА

Дата: 17-10-2017, 14:45

Історичні читання з нагоди 75-річчя створення УПА З нагоди 75-ї річниці створення Української повстанської армії у Чортківському навчально-науковому інституті підприємництва і бізнесу ТНЕУ відбулися історичні читання. Захід розпочала директор ЧННІПБ ТНЕУ к.е.н., доцент Кульчицька Н. Є., яка відзначила неоціненний слід в історії України, що залишився внаслідок діяльності УПА. Це приклад відданості, лідерства, незламності духу українського народу, який і зараз, крізь роки, проявляється уже в сучасних подіях.


День китайської чайної культури у Міжнародному центрі культури і розвитку ТНЕУ

Дата: 13-10-2017, 17:02

День китайської чайної культури у Міжнародному центрі культури і розвитку ТНЕУ Сьогодні у Міжнародному центрі культури і розвитку, який діє при Навчально-науковому інституті інноваційних освітніх технологій ТНЕУ, відбувся День китайської чайної культури. Захід організовано для слухачів і випускників програми перепідготовки військовослужбовців, звільнених у запас, та членів їх сімей, яка реалізовується у рамках проекту «Україна – Норвегія».


Завершився фотоконкурс «Мелодія літа»

Дата: 6-10-2017, 14:27

Завершився фотоконкурс «Мелодія літа» У вересні 2017 року тривав фотоконкурс «Мелодія літа» між факультетами, інститутами, коледжами ТНЕУ з метою екологічного та естетичного розвитку, шанобливого ставлення студентської молоді до природи, навколишнього середовища. 


Ми — нова генерація!

Дата: 4-10-2017, 17:52

Ми — нова генерація! Сьогодні завершився триденний фестиваль-конкурс презентацій між студентськими академічними групами першого року навчання ТНЕУ «Ми – нова генерація!»


Триває фестиваль-конкурс «Ми – нова генерація!»

Дата: 4-10-2017, 12:51

Триває фестиваль-конкурс «Ми – нова генерація!» У другий день фестивалю-конкурсу «Ми – нова генерація!» першокурсники Навчально-наукового інституту міжнародних економічних відносин ім. Б. Д. Гаврилишина та юридичного факультету демонстрували  університетській родині свої  юно-молоді, креативні студентські академічні групи.


Арт-зустріч «НеФормат»

Дата: 22-09-2017, 16:10

Арт-зустріч «НеФормат» Романтична творча атмосфера народжується з маленьких дрібниць:  мерехтіння свічок, горнятка кави, душевної пісні… 21 вересня виставкова зала університету перетворилася на креативне затишне кафе, яке об’єднало усіх небайдужих до ліричного слова й музики. Арт-зустріч «НеФормат», яку організував колектив відділу гуманітарної освіти та виховання ТНЕУ, запам’ятається усім надовго, адже у ній знайшлося місце і для майстер-класу на тему: «Як подолати страх перед виступом?», і для студентської творчості, і для музичних сюрпризів від гостей заходу.


Запрошуємо в хор

Дата: 21-09-2017, 12:36

Запрошуємо в хор Шановні студенти, викладачі, аспіранти, працівники університету! Якщо ви любите спів та співаєте, запрошуємо Вас стати учасником університетського хору. Обіцяємо – буде цікаво! На Вас чекають захоплюючі репетиції, неповторне спілкування, творчі виступи та незабутні враження!
 
Детальна інформація за тел. 097 988 86 46.


Відділ гуманітарної освіти та виховання інформує

Дата: 31-08-2017, 15:17

Відділ гуманітарної освіти та виховання інформує Усіх шанувальників танцювального мистецтва запрошуємо переглянути відеоверсію балету «Нескорені духом» у виконанні народної студії сучасної хореографії «TAHГо dance company» ТНЕУ (художній керівник Любов Борисяк).


Мистецькі дарунки ТНЕУ місту Тернополю

Дата: 31-08-2017, 15:13

Мистецькі дарунки ТНЕУ місту Тернополю Відшуміли концертні програми з нагоди Дня незалежності України та Дня міста Тернополя.  Яскравим мистецьким дарунком для тернополян стали виступи художніх колективів ТНЕУ: гурту «Струни серця», солістів гурту «Краплинки» Надії та Софії Стельмахів (художній керівник Алла Бінцаровська), народної студії сучасної хореографії «TAHГо dance company», ансамблю танцю «Рожева пантера» (художній керівник Любов Борисяк).