Арт-зустріч «НеФормат»

Дата: 22-09-2017, 16:10

Арт-зустріч «НеФормат» Романтична творча атмосфера народжується з маленьких дрібниць:  мерехтіння свічок, горнятка кави, душевної пісні… 21 вересня виставкова зала університету перетворилася на креативне затишне кафе, яке об’єднало усіх небайдужих до ліричного слова й музики. Арт-зустріч «НеФормат», яку організував колектив відділу гуманітарної освіти та виховання ТНЕУ, запам’ятається усім надовго, адже у ній знайшлося місце і для майстер-класу на тему: «Як подолати страх перед виступом?», і для студентської творчості, і для музичних сюрпризів від гостей заходу.


Запрошуємо в хор

Дата: 21-09-2017, 12:36

Запрошуємо в хор Шановні студенти, викладачі, аспіранти, працівники університету! Якщо ви любите спів та співаєте, запрошуємо Вас стати учасником університетського хору. Обіцяємо – буде цікаво! На Вас чекають захоплюючі репетиції, неповторне спілкування, творчі виступи та незабутні враження!
 
Детальна інформація за тел. 097 988 86 46.


Відділ гуманітарної освіти та виховання інформує

Дата: 31-08-2017, 15:17

Відділ гуманітарної освіти та виховання інформує Усіх шанувальників танцювального мистецтва запрошуємо переглянути відеоверсію балету «Нескорені духом» у виконанні народної студії сучасної хореографії «TAHГо dance company» ТНЕУ (художній керівник Любов Борисяк).


Мистецькі дарунки ТНЕУ місту Тернополю

Дата: 31-08-2017, 15:13

Мистецькі дарунки ТНЕУ місту Тернополю Відшуміли концертні програми з нагоди Дня незалежності України та Дня міста Тернополя.  Яскравим мистецьким дарунком для тернополян стали виступи художніх колективів ТНЕУ: гурту «Струни серця», солістів гурту «Краплинки» Надії та Софії Стельмахів (художній керівник Алла Бінцаровська), народної студії сучасної хореографії «TAHГо dance company», ансамблю танцю «Рожева пантера» (художній керівник Любов Борисяк).


Гість редакції. Доктор економічних наук з душею художника

Дата: 29-08-2017, 12:23

Гість редакції. Доктор економічних наук з душею художника Життя Людини – Божий Дар, неповторність кожної миті і велике щастя самостійно споглядати і відчувати Світ. Подвійне щастя, коли є бажання і уміння відтворити  красу словом чи пензлем, – наче виконати своє призначення... А як зрозуміти, задля чого ми прийшли у земне життя? Шукаємо себе… Робимо помилки, виправляємо і знову… шукаємо себе.


Творчі особистості ТНЕУ на міському святі «Випускник-2017»

Дата: 26-06-2017, 16:52

Творчі особистості ТНЕУ на міському святі «Випускник-2017» Урочистості з нагоди проведення міського свята «Випускник-2017» стали справжнім святом не тільки для цьогорічних випускників загальноосвітніх навчальних закладів, а й для усіх тернополян та гостей міста. Традиційно святкова імпреза проходила на міському Центральному стадіоні, зібравши кілька тисяч юнаків та дівчат, їхніх батьків та наставників. 


Відділ гуманітарної освіти та виховання інформує

Дата: 23-06-2017, 16:19

Відділ гуманітарної освіти та виховання інформує «Україна – єдина родина» – під такою назвою відбулися конкурсні творчі звіти внз I-IV рівнів акредитації, у яких взяли участь 20 вишів. Свої мистецькі таланти  продемонстрували 157 художніх колективів. 
 
Приємно, що вже дев’ятий рік поспіль творчий колектив ТНЕУ заслужено визнано переможцем.


Танцюристи ТНЕУ в Греції

Дата: 23-06-2017, 14:42

Танцюристи ТНЕУ в Греції Нещодавно учасники студії хореографії «T.A.N.G.o dance company» Тернопільського національного економічного університету (художній керівник Любов Борисяк) з успіхом гастролювали у Греції. Вони знайомили греків з українською культурою, чаруючи запальними народними та сучасними танцювальними композиціями. 


Фотоконкурс «Мій вибір – ТНЕУ»

Дата: 2-06-2017, 15:15

Фотоконкурс «Мій вибір – ТНЕУ» У виставковій залі Тернопільського національного економічного університету відбулося підведення підсумків фотоконкурсу серед іноземних студентів «Мій вибір – ТНЕУ», організованого колективом відділу гуманітарної освіти та виховання спільно з Навчально-науковим інститутом міжнародних економічних відносин ім. Б. Д. Гаврилишина.


Краса норвезького бюнаду

Дата: 1-06-2017, 11:25

Краса норвезького бюнаду У рамках організації Днів української та норвезьких культур у ТНЕУ в фойє центрального корпусу було відкрито виставку світлин «Краса норвезького бюнаду». Свій народний костюм бюнад норвежці відносять до національної спадщини. Тут свято оберігають традиції.


«Єднаймося в одну міцну родину»

Дата: 31-05-2017, 18:05

«Єднаймося в одну міцну родину» 30 травня у Тернопільському національному економічному університеті відбулося свято єднання двох унікальних країн – Королівства Норвегія та України. Цей день надовго запам’ятається усім. В українського і норвезького народів чимало спільного – неперевершеної краси первозданна природа, багатовікова історія боротьби за незалежність, багаті культурно-освітні традиції, щирі, відкриті та гостинні люди.


Зустріч студентів та викладачів ФОА з відомою письменницею Іриною Дем’яновою

Дата: 29-05-2017, 19:23

Зустріч студентів та викладачів ФОА з відомою письменницею  Іриною Дем’яновою 25 травня у науковій бібліотеці ТНЕУ ім. Л. Каніщенка відбулася зустріч   студентів та викладачів факультету обліку і аудиту з відомою тернопільською поетесою, прозаїком, краєзнавцем, редактором,  членом Національних спілок журналістів та письменників України Іриною Володимирівною Дем’яновою.


День Героїв

Дата: 24-05-2017, 17:19

День Героїв Вже понад сім десятків років 23 травня українці вшановують пам’ять своїх Героїв. Свято Героїв – день всіх борців за волю України, від лицарів Київської Русі, козаків Гетьманської Доби, Січових стрільців, вояків Армії УНР, УПА, діячів ОУН до Героїв Небесної Сотні та бійців АТО.


Фотопроект «Портрет солдата»

Дата: 23-05-2017, 16:47

Фотопроект «Портрет солдата» 23 травня Україна відзначає День Героїв – свято на честь українських воїнів – борців за волю України. Історія нашого народу знає чимало імен незламних духом героїв, що не шкодували себе і свого життя в боротьбі за державність України.


Відбудеться зустріч з відомою поетесою Іриною Дем’яновою

Дата: 23-05-2017, 09:40

Відбудеться зустріч з відомою поетесою Іриною Дем’яновою У четвер, 25 травня 2017 року, о 12.30 год. у читальному залі Наукової бібліотеки ТНЕУ ім. Л. Каніщенка (м. Тернопіль, вул. Бережанська, 4) відбудеться зустріч викладачів та студентів факультету обліку і аудиту, а також усіх, хто   любить поетичне слово, з відомою тернопільською поетесою, членом Національної спілки письменників України, редактором Іриною Дем’яновою. Автор читатиме вірші про весну і кохання, розкаже про свою творчість, життя.