» » Культура


Університетська спільнота ТНЕУ вшанувала пам'ять про Новітніх Героїв України

 Сьогодні професорсько-викладацький колектив і працівники Тернопільського національного економічного університету під час реквієму, присвяченого Дню пам’яті Небесної Сотні, згадали Героїв, які назавжди залишаться у серцях мільйонів українців як приклад нескореності, відваги і патріотизму.Тиша в залі! Вистава починається!

 Непомітно й тихенько до ТНЕУ підкралися Новорічні свята. Вони, мабуть, є одними з тих, на які найбільше чекають не лише дорослі, а й діти. А які ж зимові свята без казки?«Хто не пам’ятає свого минулого, той не вартий свого майбутнього» (М. Рильський)

 Багата й милозвучна наша рідна українська мова. Вона – найпрекрасніше диво, скарбниця, у якій зберігається історія нашого народу, його душа, культура. А хто, як не ми, повинні піклуватися про неї, плекати, леліяти і зароджувати у серцях молодого покоління повагу та любов до рідної мови?Бібліотека ім. Л. Каніщенка ТНЕУ вітає усіх зі значущим для кожного українця святом – Днем української писемності та мови!

 Колектив Бібліотеки ім. Л. Каніщенка ТНЕУ продовжує низку заходів, організованих з нагоди цієї події. Так, 9 листопада, у читальному залі бібліотеки студенти 1-го курсу гр. ФБСт-11, ФБСт-12, ПРт-11, 12 та БОчт-11 Коледжу економіки, права та інформаційних технологій, заступник директора коледжу з виховної роботи Вацлавський О. І., викладачі української мови – Дзюла Ю. В., Марчак І. Н., Шевчук М. В. та працівники бібліотеки приєдналися до написання 18-го Всеукраїнського диктанту національної єдності «Крила України».  Цьогорічне гасло радіодиктанту – «Пишемо разом!».«У рідній мові – наше майбуття!»

 Сьомого листопада 2018 року у виставковій залі  Тернопільського національного економічного університету відбулася година творчості, у якій взяли участь талановиті студенти Коледжу економіки, права та інформаційних технологій. Зустріч організована з нагоди Дня української писемності та мови.Молодь обирає Європу!

 Першого листопада  світова спільнота відзначає  День  заснування Європейського Союзу. З нагоди цього дня у ТНЕУ організували квест між студентами університету «Молодь обирає Європу!». У грі  взяли участь дев’ять команд, кожна з яких складалася з п’яти учасників. На кожній із дев'яти локацій команда отримувала запитання: історичні, політичні, літературні, спортивні, асоціативні та інші. Завдання стосувалися країн, що входять до Євросоюзу.TNEU MUSIC DAYS!

 Упродовж 1-2 жовтня у cвітлиці Тернопільського національного економічного університету було гаряче!  Творча, активна, позитивна студентська молодь нашого закладу вищої освіти взяла участь у проекті «TNEU MUSIC DAYS». Студенти охоче демонстрували свої таланти — лунав чудовий спів, бриніла гітара, звучала та зачаровувала скрипка, а під перші акорди баяну присутні охоче співали і пританцьовували  гуртом.Сьогодні, 1 жовтня, свій 58-й День незалежності відзначає Нігерія

 З нагоди 58-го Дня незалежності Нігерії у Навчально-науковому інституті міжнародних економічних відносин ім. Б. Д. Гаврилишина відбувся ряд святкових заходів.Конкурс презентацій між студентськими академічними групами першого року навчання «Ми – нова генерація!» завершено!

 П’ять днів поспіль на головній сцені Тернопільського національного економічного університету 36 студентських академічних груп першого року навчання креативно презентували свій мистецький, спортивний, інтелектуальний, духовний потенціал. Динамічно, життєрадісно, ритмічно при повному залі пройшов форум молодої генерації майбутнього України!У ТНЕУ відбувся студентський флешмоб з нагоди Міжнародного дня миру

 На українській землі голубки споконвіку символізували мир. З нагоди Міжнародного дня миру, який все людство відзначає 21 вересня, у Тернопільському національному економічному університеті відбувся флешмоб «Голубки миру».Запрошуємо на VIII професійну прощу до «Зарваниці»

 Шановні колеги! Повідомляємо, що 29 вересня 2018 року з нагоди Дня працівника освіти відбудеться VIII професійна проща до Марійського духовного центру «Зарваниця». У рамках програми заходів після Архиєрейської Божественної Літургії запланована духовна конференція на тему: «Виховання особистості на цінностях».Різнобарв’я мистецьких талантів у ТНЕУ

 Надзвичайно насиченими для творчих колективів Тернопільського національного економічного університету були святкові дні з 23 по 29 серпня з нагоди відзначення Дня Державного Прапора України, Дня Незалежності України та Дня міста Тернополя.Фестивальний дайджест Dark Stage «Файного Міста»

Для поціновувачів важкого року, цьогорічна Dark Stage фестивалю Файне Місто здивує новими шаленими виступами. Упродовж трьох днів на одній сцені зустрінуться популярні музичні зарубіжні та українські рок-виконавці. Відкиньте справи та детальніше загляньте у музичний дайджест найвибуховішої сцени фестивалю!  


У ТНЕУ діє виставка художниці-графіка Марини Ващенко

Пропонуємо Вашій увазі розмову з художницею-графіком Мариною Ващенко, виставка якої діє у виставковій залі Тернопільського національного економічного університету. Мисткиня розповіла про проект, який представляє, про зміст і концепцію своєї творчості, а також поділилася враження від нашого закладу вищої освіти.


Запрошуємо відвідати виставку Марини Ващенко «Контражур»

Виставка ручної графіки київської художниці Марини Ващенко у виставковій залі Тернопільського національного економічного університету – це розповідь про тривалу дорогу, упродовж якої відбулися чисельні знахідки та відкриття. Виставковий простір, у якому реалізовано проект, дозволяє здійснити динамічний огляд різних аспектів індивідуальної практики мисткині, у якому синтезовано творчий та інтелектуальний досвід, надано візуалізацію нового бачення важливих культурологічних, соціальних питань.