Студентський актив ТНЕУ зустрівся з ректором!

Дата: Сьогодні, 18:27 Новини

Студентський актив ТНЕУ зустрівся з ректором! У Тернопільському національному економічному університеті розпочався новий навчальний семестр. Студенти з новими силами готові приступити до навчання, реалізації цікавих проектів та креативних ідей. 28 лютого 2017 року ректор ТНЕУ, доктор економічних наук, професор Андрій Ігорович Крисоватий зустрівся з активною молоддю вищого навчального закладу.


Запрошуємо до участі у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Менеджмент організацій і адміністрування»

Дата: Сьогодні, 14:35 Новини / Оголошення / Олімпіади

Запрошуємо до участі у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Менеджмент організацій і адміністрування» На виконання наказу Міністерства освіти і науки України № 1495 від 09.12.2016 р. «Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади у 2016/2017 навчальному році»  на базі Тернопільського національного економічного університету 4-5 травня 2017 року відбудеться II етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Менеджмент організацій і адміністрування».


Відбулася відкрита лекція В’ячеслава Вікторовича Толкованова

Дата: Сьогодні, 14:32 Новини

Відбулася відкрита лекція В’ячеслава Вікторовича Толкованова 24 лютого 2017 року для слухачів Центру підготовки магістрів державної служби спеціальності «Публічне управління та адміністрування» доктор наук з державного управління, професор кафедри менеджменту та публічного управління В’ячеслав Вікторович Толкованов прочитав відкриту лекцію на тему: «Реформування публічного управління на засадах принципів «доброго врядування».


Запрошуємо до публікації у збірнику наукових праць

Дата: Сьогодні, 14:12 Новини

Запрошуємо до публікації у збірнику наукових праць Шановні колеги! Запрошуємо Вас до публікації результатів наукових досліджень у збірнику наукових праць Донецького юридичного інституту МВС України «Проблеми правознавства та правоохоронної діяльності».


Відбудеться другий етап олімпіади з дисципліни «Політологія»

Дата: Сьогодні, 14:06 Новини

Відбудеться другий етап олімпіади з дисципліни «Політологія»Відповідно до наказу  Міністерства освіти і науки України №1495 від 09.12.2016  «Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади у 2016/2017 навчальному році» Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини визнано базовим навчальним закладом з проведення ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Політологія» для студентів вищих навчальних закладів. Олімпіада відбудеться 19-21 квітня 2017 року.


Воркшоп «Фінансове шахрайство: як себе убезпечити в умовах розвитку сучасних технологій?»

Дата: Сьогодні, 13:01 Новини

Воркшоп «Фінансове шахрайство: як себе убезпечити в умовах розвитку сучасних технологій?» 24 лютого 2017 р. викладачі та студенти кафедри фінансів імені С.І. Юрія провели серію воркшопів «Фінансове шахрайство: як себе убезпечити в умовах розвитку сучасних технологій?» для учнів Козівської гімназії імені В. Герети, а також загальноосвітніх шкіл І–ІІІ ступенів №1 і №2 м. Козови.


Викладачі Ягеллонського університету проведуть іспит у ТНЕУ

Дата: Сьогодні, 12:51 Новини / Оголошення

Викладачі Ягеллонського університету проведуть іспит у ТНЕУ У рамках Договору про співробітництво між ТНЕУ та Ягеллонським університетом (м. Краків, Республіка Польща) до Тернопільського національного економічного університету, на запрошення ректора А. І. Крисоватого, завітають викладачі Ягеллонського університету.


До ТНЕУ завітає Анатолій Степанович Гриценко

Дата: Сьогодні, 12:07 Новини / Оголошення

До ТНЕУ завітає Анатолій Степанович Гриценко До уваги професорсько-викладацького-колективу та студентства ТНЕУ! Другого березня 2017 року до Тернопільського національного економічного університету завітає відомий український політик, кандидат технічних наук, автор понад 100 наукових робіт Анатолій Степанович Гриценко.


28 лютого

Дата: Сьогодні, 09:57 Новини / Цей день в історії

Ефективна команда – це правильно мотивовані люди. В цьому і полягає завдання менеджменту (Пол Кругман)

28 лютого28 лютого28 лютого


Відбудеться захист дисертації

Дата: Вчора, 16:08 Новини

Відбудеться захист дисертації10 березня 2017 року відбудеться захист кандидатської дисертації Семотюк Лілії Романівни на тему «Взаємовідносини малих і середніх підприємств з банками в умовах кризових явищ» за спеціальністю 08.00.04 – економіка та управління підприємствами (за видами економічної діяльності).


До уваги викладачів та студентів ТНЕУ!

Дата: Вчора, 16:06 Новини

До уваги викладачів та студентів ТНЕУ! Шостого та сьомого березня Профспілковий комітет ТНЕУ організовує особисто-командну першість ТНЕУ з шахів серед професорсько-викладацького та адміністративно-допоміжного персоналу, а також розіграє Кубок виклику між студентами та викладачами університету.Еллен де Віссер зустрінеться зі студентами ТНЕУ

Дата: Вчора, 16:01 Новини

Еллен де Віссер зустрінеться зі студентами ТНЕУПовідомляємо, що 3 березня до Тернопільського національного економічного університету з робочим візитом завітає лектор німецької мови з Асоціації зі співробітництва в галузі екології, сільського господарства та розвитку села в Східній Європі (АПОЛЛО) – Еллен де Віссер (м.Берлін, Німеччина).


Вишита калиною земля

Дата: Вчора, 13:00 Новини

Вишита калиною земляТворчість – це світ навколо нас, це краса, що оточує людину з перших хвилин її земного буття, хвилює і бентежить людську душу, намагається запалити бажання до чогось нового, бо прекрасне завжди народжується в праці.


Оголошення!

Дата: Вчора, 12:04 Новини

Оголошення!27 лютого 2017 року запрошуємо Вас прийти на зустріч із непересічною людиною – військовим журналістом, фахівцем із кіно-, телемистецтва, генеральним продюсером Медіа студії «Таліфільм», науковцем та учасником Антитерористичної операції на сході України Стародубом Сергієм.


27 лютого

Дата: Вчора, 10:19 Новини / Цей день в історії

 
Що ми, по суті, знаємо про інших людей? В кращому випадку можемо припускати, що вони схожі на нас (Джон Стейнбек)
 
27 лютого27 лютого27 лютого