» Новини


До уваги студентів! Виграй грант у розмірі 10 000 гривень!

Дата: Сьогодні, 10:49 Новини / Оголошення

 Компанія iLounge повідомляє, що триває прийом грантових пропозицій для студентів українських закладів вищої освіти за написання найкращої статті на ІТ-тематику. Мета – допомогти реалізувати молоді свої ідеї. Переможцю буде присуджено грант у розмірі 10 000 гривень.Відбулося планове засідання Ради директорів закладів вищої освіти I-II р.а. Тернопільської області

Дата: Сьогодні, 09:59 Новини

 22 жовтня 2019 року на базі Коледжу економіки, права та інформаційних технологій Тернопільського національного економічного університету відбулося планове засідання Ради директорів закладів вищої освіти I-II р.а. Тернопільської області. У заході взяли участь начальниця управління освіти і науки Тернопільської обласної державної адміністрації Хома Ольга Зіновіївна, народні депутати України: Василів Ігор Володимирович, Марченко Людмила Іванівна, Гевко Володимир Леонідович та директори коледжів  Тернопільської області.«Кіберзлочинність – як захистити себе у мережі»

Дата: Учора, 16:36 Новини / Оголошення

 Колектив юридичного факультету ТНЕУ у співпраці з Департаментом кіберполіції Національної поліції України запрошує усіх бажаючих до участі у засіданні круглого столу на тему: «Кіберзлочинність – як захистити себе у мережі». Початок заходу о 10.00 год.

Місце проведення: юридичний факультет ТНЕУ, вул. Микулинецька, 46а, м. Тернопіль.Другий Всеукраїнський вернісаж-практикум «Тиждень фінансової грамотності. Прев’ю»

Дата: Учора, 14:29 Новини / Головна новина

 Тернопільський національний економічний університет об’єднав учнів, студентів коледжів та вчителів Тернопільської, Львівської та Хмельницької областей під час Другого Всеукраїнського вернісажу-практикуму «Тиждень фінансової грамотності. Прев’ю», організаторами якого є студентський актив факультету фінансів та обліку й викладачі кафедри фінансів імені С. І. Юрія.Відбудуться Оксфордські дебати на тему: «Україна та НАТО: безпека – це довіра»

Дата: Учора, 09:31 Новини / Оголошення

 23 жовтня 2019 року о 12.50 год. в аудиторії 5401 юридичного факультету ТНЕУ в рамках діяльності Центру міжнародної безпеки та співробітництва університету відбудуться Оксфордські дебати на тему: «Україна та НАТО: безпека – це довіра» за участю студентської спільноти та незалежних експертів з даної проблематики.

До участі у заході запрошуємо усіх бажаючих!Відбулася робоча зустріч з представниками Міністерства у справах ветеранів

Дата: 21-10-2019, 18:14 Новини

 Відбувся конструктивний діалог адміністрації ТНЕУ з представниками Міністерства у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України у Тернопільській області щодо співпраці з  питань професійної перепідготовки та соціальної адаптації  учасників бойових дій і членів їхніх сімей.Колектив Бібліотеки ім. Л. Каніщенка про «Ніч у бібліотеці»

Дата: 21-10-2019, 17:45 Новини

 Бібліотека ім. Л. Каніщенка ТНЕУ завжди рада вітати у своїх стінах читачів. Завжди – означає не лише зранку, вдень, але й увечері, а то й уночі. Так, так, саме уночі. Цього року в бібліотеці уже вдруге відбулася промо-акція «Ніч у бібліотеці», успішно започаткована минулорічно керівником К. З. Возьним.Вітаємо учасників Кубку Першокурсника з міні-футболу!

Дата: 21-10-2019, 17:29 Новини / Спорт

 Днями у Тернопільському національному економічному університеті відбувся Кубок Першокурсника з міні-футболу серед команд факультетів, інституту. Щиро вітаємо усіх учасників змагань, які дарували незабутні емоції своїм уболівальникам та продемонстрували цікаву гру.Фахівці Пенсійного фонду України провели тренінг для студентів факультету фінансів та обліку ТНЕУ

Дата: 21-10-2019, 16:32 Новини

 З метою підвищення якості підготовки молодих спеціалістів відповідно до вимог ринку праці для майбутніх фахівців зі спеціальностей «Соціальне забезпечення» і «Фінанси, банківська справа та страхування» організували тренінг з питань пенсійного забезпечення.Відбудеться засідання вченої ради університету

Дата: 21-10-2019, 16:19 Новини / Оголошення

 Шановні колеги!  У середу, 30 жовтня 2019 року, о 12.00 годині у залі засідань вченої ради Тернопільського національного економічного університету (корпус №11, вул. Львівська, 11а) відбудеться засідання вченої ради закладу вищої освіти. 

Запрошуються завідувачі кафедр, керівники віддалених структурних підрозділів.Викладачі ТНЕУ взяли участь у семінарі Національного банку України

Дата: 21-10-2019, 10:54 Новини

 17-18 жовтня 2019 року в Києві відбувся семінар Національного банку України для викладачів закладів вищої освіти «Практичні аспекти оцінки банківських ризиків». Участь у роботі семінару взяли д.е.н., проф. Довгань Ж. М., к.е.н., доц. Балянт Г. Р., к.е.н., доц. Чайковський Я. І.Студенти факультету аграрної економіки та менеджменту провели ніч в бібліотеці

Дата: 18-10-2019, 17:00 Новини / Студентське життя

 17 жовтня у читальному бібліотеки ім. Л. Каніщенка ТНЕУ за сприяння директора бібліотеки Возьного К. З. та за участю студентів факультету аграрної економіки та менеджменту (модератор – куратор гр.ГЗ-11 Любезна І. В.) організували проект «Ніч у бібліотеці», приурочений Дню українського студента.Сумуємо…

Дата: 18-10-2019, 14:17 Новини

 Колектив Тернопільського національного економічного університету глибоко сумує з приводу передчасної смерті студентки групи ПРз–31 Анжеліки Дзядик. У ніч 18 жовтня в результаті автокатастрофи дівчина відійшла у Вічність.До ТНЕУ завітали представники ОБСЄ

Дата: 17-10-2019, 17:00 Новини

 У Тернопільському національному економічному університеті відбулася робоча зустріч з представниками ОБСЄ – Джорджіо Зельковіч, Девід Вулф та Мариною Краснопольською.

У результаті було попередньо домовлено про організацію інформаційних заходів для студентів і викладачів ТНЕУ стосовно цілей і головних принципів роботи Місії в Україні.Дорогі студенти!

Дата: 17-10-2019, 14:08 Новини

 Щиро вітаю Вас з Днем українського студента! Серед усіх свят, які відзначає наша країна, це – унікальне. Воно не залишає байдужим нікого, хвилюючи не тільки молодь, що вступила у весну свого життя, а й тих, для кого незабутня студентська пора озивається лише теплими спогадами про себе.