Відбудеться друк виборчих бюлетенів таємного голосування з обрання ректора ТНЕУ

Дата: Вчора, 21:51 Новини / Оголошення

Відбудеться друк виборчих бюлетенів таємного голосування з обрання ректора ТНЕУ 24 квітня 2018 року о 15.00 год. у к. 1303 (3 поверх, центральний корпус, вул. Львівська, 11) відбудеться засідання виборчої комісії з проведення виборів ректора ТНЕУ, під час якого здійснюватиметься друк виборчих бюлетенів таємного голосування з обрання ректора ТНЕУ на виборах 25 квітня 2018 року.


24 квітня – «день тиші» перед виборами ректора ТНЕУ

Дата: Вчора, 17:15 Новини

24 квітня – «день тиші» перед виборами ректора ТНЕУ 24 квітня в Тернопільському національному економічному університеті – «день тиші», що передбачає заборону будь-якої агітації учасників виборчого процесу.


Студенти факультету обліку та аудиту відвідали ДВНЗ «Ужгородський національний університет»

Дата: Вчора, 17:12 Новини

Студенти факультету обліку та аудиту відвідали  ДВНЗ «Ужгородський національний університет» Студенти групи ОДС-31 разом з куратором групи д.е.н., професором Н. М. Хорунжак, за сприяння декана факультету обліку та аудиту В. М. Панасюк і завідувача кафедри обліку в державному секторі економіки та сфері послуг М. Р. Лучка в рамках договору про співпрацю побували в Ужгородському національному університеті, де відбувалася ІІІ Міжнародна науково-практична конференція «Удосконалення обліку, контролю, аудиту, аналізу та оподаткування».


Юнаки та дівчата ФАЕМ – учасники ЕкоДня

Дата: Вчора, 17:07 Новини / Студентське життя

Юнаки та дівчата ФАЕМ – учасники ЕкоДня 19 квітня відбувся неймовірний захід – ЕкоДень, організований молодіжним активом Аграрної партії Тернопільщини, й до якого радо долучилися студенти факультету аграрної економіки та менеджменту Тернопільського національного економічного університету.


Податкова система України потребує удосконалення!

Дата: Вчора, 16:58 Новини

Податкова система України потребує удосконалення! Податкова система України потребує удосконалення – вважають молоді науковці, які зібралися у залі засідань вченої ради ТНЕУ на ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Податкова система України» і у своїх конкурсних роботах висловили прогресивні пропозиції, що матимуть практичну цінність для напрямів реформування Податкової системи України.


Захист докторської дисертації

Дата: Вчора, 16:33 Новини / Оголошення

Захист докторської дисертації Третього травня 2018 року відбудеться захист докторської дисертації Ужви Алли Миколаївни на тему: «Сталий розвиток сільськогосподарського сектору економіки регіону та стратегія його реалізації» за спеціальністю 08.00.05 – розвиток продуктивних сил і регіональна економіка.
 
Науковий керівник: Язлюк Борис Олегович, доктор економічних наук, професор


Відбудеться захист дисертації

Дата: Вчора, 16:32 Новини / Оголошення

Відбудеться захист дисертації Третього травня відбудеться захист кандидатської дисертації Демченка Олександра Вікторовича на тему: «Ресурсний потенціал аграрних підприємств та стратегія його використання в умовах мінливого економічного середовища» за спеціальністю 08.00.04 – економіка та управління підприємствами (за видами економічної діяльності).
 
Науковий керівник: Язлюк Борис Олегович, доктор економічних наук, професор


«Лінгвокультурні коди в економічно-правовому та соціальному дискурсах»

Дата: Вчора, 15:13 Новини

«Лінгвокультурні коди в економічно-правовому та соціальному дискурсах» 20 квітня 2018 року з ініціативи колективу кафедри іноземних мов  ТНЕУ відбулася Міжнародна наукову-практична студентська конференція «Лінгвокультурні коди в економічно-правовому та соціальному дискурсах».


Зустріч студентів ЮФ з Валентином Наливайченком

Дата: Вчора, 14:08 Новини

Зустріч студентів ЮФ з Валентином Наливайченком 19 квітня на юридичний факультет ТНЕУ завітав високоповажний гість, відомий громадський та політичний діяч Валентин Олександрович Наливайченко. Під час зустрічі із студентами та професорсько-викладацьким колективом було обговорено багато цікавих тем, зокрема Валентин Олександрович поділився власним досвідом перебування у багатьох країнах світу та спілкування з іноземними високопосадовцями й політиками.


Флешбук «Прочитай – і запали іншого»

Дата: Вчора, 12:49 Новини / Культура

Флешбук «Прочитай – і запали іншого» 23 квітня – Всесвітній день книги та авторського права. З нагоди цього дня вперше у Тернопільському національному економічному університеті з ініціативи колективу відділу гуманітарної освіти та виховання відбувся флешбук «Прочитай – і запали іншого».


У ТНЕУ відбулася особисто-командна першість з настільного тенісу

Дата: Вчора, 12:43 Новини / Спорт

У ТНЕУ відбулася особисто-командна першість з настільного тенісу 19-20 квітня 2018 року з ініціативи колективу кафедри фізичної культури і спорту та Професійної спілки працівників ТНЕУ відбулася особисто-командна першість з настільного тенісу серед працівників нашого закладу вищої освіти.


Вітаємо студентів ФББ з досягненням!

Дата: Вчора, 12:31 Новини

Вітаємо студентів ФББ з досягненням! 18-20 квітня 2018 р. в Університеті державної фіскальної служби України м. Ірпінь відбулася Всеукраїнська студентська олімпіада зі спеціальності «Банківська справа». Олімпіада проходила у 3 тури: І тур – комп’ютерне тестування; ІІ тур – виконання письмових завдань (ситуаційні практичні завдання та проблемно-дискусійне питання); ІІІ тур – бліц-турнір для призерів.


Науковий семінар «Напрями реформування системи регулювання ринку капіталів України»

Дата: Вчора, 12:25 Новини

Науковий семінар «Напрями реформування системи регулювання ринку капіталів України» 26 квітня 2018 р. о 12.50 год. в аудиторії 11101 (11 корпус ТНЕУ) відбудеться науковий семінар на тему: «Напрями реформування системи регулювання ринку капіталів України», організований викладачами кафедри фінансів суб’єктів господарювання і страхування.


Конференція АПУ «25-річчя аудиту в Україні: підсумки та перспективи розвитку»

Дата: Вчора, 12:07 Новини

Конференція АПУ «25-річчя аудиту в Україні: підсумки та перспективи розвитку» З нагоди 25-річчя аудиторської діяльності в Україні 21 квітня 2018 року відбулася конференція Аудиторської палати України та Спілки аудиторів України. У роботі заходу взяли участь в.о. завідувача кафедри аудиту, ревізії та аналізу факультету обліку і аудиту ТНЕУ к.е.н., доцент Адамик Оксана Василівна та к.е.н., доцент кафедри аудиту, ревізії та аналізу Щирба Маркіян Теодорович.


Вітаємо!

Дата: Вчора, 12:01 Новини

Вітаємо! Колектив факультету обліку і аудиту вітає колегу, кандидата економічних наук, доцента кафедри аудиту, ревізії та аналізу Маркіяна Теодоровича Щирбу з отриманими нагородами: від Аудиторської палати України – відзнака «Знак пошани», а від Спілки аудиторів України – «За високий професіоналізм».