17 січня

Дата: Сьогодні, 09:58 Новини / Цей день в історії

 
Досвід — це школа, де уроки коштують дорого, але це — єдина школа, де можна навчитися (Бенджамін Франклін)
 
17 січня
17 січня
17 січня


Бізнес-курс для ветеранів

Дата: Вчора, 17:21 Новини

Бізнес-курс для ветеранів У Тернопільській бізнес-школі завершився набір ветеранів на безкоштовний навчальний курс «Підприємництво: започаткування власної справи».


Новорічні вітання від ТНЕУ

Дата: Вчора, 17:09 Новини / Культура

Новорічні вітання від ТНЕУ Святкування Нового року – це зустрічі з добрим, казковим дивом, що приходить до наших осель, коли земля вкрита білим, пухнастим сніговим покривалом.


«Нова радість стала»

Дата: Вчора, 17:04 Новини / Культура

«Нова радість стала» Різдво в Україні – свято дивовижне, не схоже на жодне інше. Воно має теплий, зворушливий характер і є, насамперед, родинним святом, пронизаним атмосферою загальної згоди й любові.


«Студентське самоврядування та його роль у формуванні гуманістичних цінностей»

Дата: Вчора, 15:18 Новини / Конференції в Україні та закордоном

«Студентське самоврядування та його роль у формуванні гуманістичних цінностей» Студентська рада Вищого державного навчального закладу України «Буковинський державний медичний університет» запрошує студентів і молодих вчених взяти участь у ІІ Міжнародній науково-практичній конференції студентів і молодих вчених «Студентське самоврядування та його роль у формуванні гуманістичних цінностей».


Конкурс інженерних стартапів Vernadsky Challenge

Дата: Вчора, 12:52 Новини

Конкурс інженерних стартапів Vernadsky Challenge Шановні колеги! Запрошуємо Вас до участі у конкурсі Vernadsky Challenge. Це конкурс інженерних стартапів, що надає фінансову підтримку студентам та науковцям - відкривачам перспективних ідей - на їх втілення (більше інформації на сайті http://vernadskychallenge.com/).


Олімпіада з дисципліни «Маркетинг»

Дата: Вчора, 12:40 Новини / Олімпіади

Олімпіада з дисципліни «Маркетинг» Шановні студенти! Запрошуємо Вас взяти участь у I етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Маркетинг», який відбудеться о 10 год. 18 січня в онлайн режимі. Для участі просимо зареєструватися за посиланням https://goo.gl/forms/OTYTDeBeQr9OJLLu2


«Тенденції розвитку національних економік: економічний та правовий виміри»

Дата: Вчора, 12:36 Новини / Конференції в Україні та закордоном

«Тенденції розвитку національних економік: економічний та правовий виміри» Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Тенденції розвитку національних економік: економічний та правовий виміри», яка відбудеться 18-19 травня 2017 року в Київському кооперативному інституті бізнесу і права.


Вакансії для студентів і випускників

Дата: Вчора, 12:22 Новини

Вакансії для студентів і випускників Шановні студенти і випускники Тернопільського національного економічного університету! Колектив Центру працевлаштування та зв’язків з випускниками університету пропонує ознайомитися з переліком вакансій з основної та вторинної зайнятості.


16 січня

Дата: Вчора, 09:47 Новини / Цей день в історії

 
Поспішай повільно (Festina lente) (Октавіан Август)
 
16 січня
16 січня
16 січня


До ТНЕУ завітали учні Попаснянського будинку дитячої та юнацької творчості

Дата: 13-01-2017, 13:47 Новини

До ТНЕУ завітали учні Попаснянського будинку дитячої та юнацької творчості На запрошення та за сприяння ректора Тернопільського національного економічного університету професора Крисоватого Андрія Ігоровича і начальника Тернопільського зонального відділення військової служби правопорядку Бугая Івана Тарасовича на час Різдвяних свят (з 5 по 9 січня) до Тернопільщини завітали учні Попаснянського будинку дитячої та юнацької творчості (Луганська область) у супроводі директора – Людмили Григоренко та керівника вокального гуртка Тетяни Домашенко.


13 січня

Дата: 13-01-2017, 09:32 Новини / Цей день в історії

 
Геній не помиляється. Його помилки навмисні і відкривають шлях відкриттям (Джеймс Джойс)
 
13 січня
13 січня
13 січняЗапрошуємо на прем'єру фільму «Воїни духу»

Дата: 12-01-2017, 16:20 Новини / Культура

Запрошуємо на прем'єру фільму «Воїни духу»  Шановні колеги! Представляємо Вашій увазі всеукраїнську подію – національну прем’єру фільму «ВОЇНИ ДУХУ» в кінотеатрах України (автори Тетяна Кулаковська та Анна Мартиненко). У широкий прокат виходить документальна стрічка, приурочена річниці оборони ДАП та Дню Соборності України.  Покази та патріотичні заходи, зустрічі пам’яті стартують по всій Україні. У місті Тернопіль з 19 січня 2017 року відбудеться прем’єра фільму і покази в кінотеатрі Палац Кіно за адресою: вул. І. Франка, 8.


Реалізація проекту «Фінансова просвіта / Financial education» в 2016 р.

Дата: 12-01-2017, 16:09 Новини

Реалізація проекту «Фінансова просвіта / Financial education» в 2016 р. Проект «Фінансова просвіта / Financial education», який кафедра фінансів ім. С.І. Юрія реалізувала в 2016 р., виявився надзвичайно успішним, ефективним, різнобарвним. Адже в сучасному девіантному середовищі фінансова грамотність відіграє чи не найважливішу роль у забезпеченні добробуту громадян та сприянні економічного зростання країни. Ми провели десятки заходів, залучили сотні людей, отримали позитивні емоції… Але найголовніше – наша команда зробила надзвичайно великий внесок у підвищення фінансової освіченості українського суспільства, зокрема, молодого покоління!


Безкоштовні курси з вивчення англійської мови для школярів 10-11 класів

Дата: 12-01-2017, 12:04 Новини / Оголошення

Безкоштовні курси з вивчення англійської мови для школярів 10-11 класів Повідомляємо, що сьогодні о 16.00 год. в аудиторії 11201 (корпус №11, вул. Львівська, 11а) відбудеться перше заняття з англійської мови для школярів 10-11 класів. Заняття проводитиме представник Корпусу миру США в Україні Шон Хікс.