» Новини


До уваги студентів ТНЕУ!

Дата: 3-08-2018, 15:20 Оголошення

 

Повідомляємо, що поселення у гуртожитки Тернопільського національного економічного університету відбуватиметься згідно з графіком:

27-29 серпня – першокурсники(ОС «Бакалавр»);

30-31 серпня - ОС «Магістр»;

27-29 серпня - ОКР «Молодший спеціаліст».

За детальнішою інформацією звертатися у деканати факультетів, інститутів.Навчатися у ТНЕУ цікаво, престижно і перспективно!

Дата: 3-08-2018, 11:40 Новини

Тернопільський  національний економічний університет уже понад пів століття щороку дає путівку у самостійне професійне життя випускникам численних факультетів університету, які, отримавши ґрунтовні і якісні знання, стали фахівцями вищого ґатунку і гідно несуть у світ горде ймення свого елітного сучасного освітнього закладу!    Шановні студенти ТНЕУ!

Дата: 1-08-2018, 12:38 Новини

 
2 квітня 2018р. в Україні розпочата кампанія з вільного вибору сімейного лікаря, терапевта або педіатра. Підписавши декларацію про надання первинної медичної допомоги, пацієнт дає державі сигнал про те, куди саме необхідно направити бюджетні кошти за надання йому медичних послуг за принципом «гроші ходять за пацієнтом». Новий механізм фінансування запроваджується з 1 липня 2018р


1 серпня вступники отримають рекомендації на бюджет – повідомлення про це буде розміщено в електронних кабінетах

Дата: 1-08-2018, 10:33 Новини

 
 У тих вступників, які будуть рекомендовані на бюджет, в електронному кабінеті навпроти однієї з заяв з’явиться статус «Рекомендовано до зарахування (навчання за кошти державного (регіонального) бюджету)». Таким вступникам треба буде виконати вимоги до зарахування до 18-ї години 6 серпня, зокрема подати оригінали документів. З їх переліком, а також іншими умовами, можна ознайомитися на сайтах вишів або звернувшись до приймальних комісій.
 
 ТНЕУ об'єднує вступників зі всієї України

Дата: 31-07-2018, 17:29 Новини

 
Приймальна комісія ТНЕУ з приємністю констатує те, що 67% юнаків і дівчат, які здобули освітній ступінь «Молодший спеціаліст», цьогоріч вступають для продовження навчання за дво- і трирічними програмами до нашого університету. Зазначимо, що 83% - це  вступники з інших закладів вищої освіти України. Щодо вступу на освітній ступінь «Магістр», повідомляємо, що до ТНЕУ подано 32% заяв випускників бакалаврату з інших університетів.


Випускники Центру підготовки офіцерів запасу виголосили Присягу на вірність українському народові

Дата: 28-07-2018, 15:24 Новини

 День 28 липня 2018 року став особливим для студентів, які окрім навчання в університеті задля здобуття фаху, вирішили приєднатися до лав тих, хто стоїть на сторожі незалежності, єдності країни, мирного сьогодення і майбуття її громадян. Саме у цей день студенти Центру підготовки офіцерів запасу Тернопільського національного економічного університету склали Присягу на вірність українському народові.
 Тернопільський національний економічний університет у вебометричному рейтингу серед українських вишів посів почесне перше місце!

Дата: 27-07-2018, 17:15 Новини / Університет в рейтингах

 
За результатами оцінювання якості наукової діяльності університетів світу http://webometrics.info/en/transparent, що проводилося у липні 2018 року, здійсненої Webometrics, Тернопільський національний економічний університет посів перше місце. 
«Формування розуміння сутності та концептуальних підходів державної політики у сфері державного фінансового контролю»

Дата: 24-07-2018, 17:21 Новини

 
20 липня 2018 р. в Державній аудиторській службі України відбувся круглий стіл «Формування розуміння сутності та концептуальних підходів державної політики у сфері державного фінансового контролю», де фахово та професійно обговорено нагальні потреби розвитку державного фінансового контролю в Україні.Бажаємо успіхів гравцям ВК «Галичанка-ТНЕУ-Гадз»!

Дата: 20-07-2018, 13:02 Новини / Спорт

З 2 по 15 липня ВК «Галичанка-ТНЕУ-Гадз» взяв участь у підготовчому зборі до Чемпіонату України з волейболу серед жіночих команд суперліги сезону 2018-2019 рр. в с. Кімната, Кременецького району.


Реалізація проектів на замовлення органів місцевого самоврядування сприяє якісній освіті студентів

Дата: 20-07-2018, 09:24 Новини

Освіта в університеті неодмінно має орієнтуватися на здобуття студентами сучасних знань і практичних навиків. Найкращим способом досягти цього важливого завдання є одержання знань на основі принципу «навчання в дії». Студенти та викладачі кафедри фінансів ім. С.І. Юрія на замовлення Смизької селищної ради підготували брошуру про селищний бюджет у форматі «бюджету для громадян».


Представники адміністрації ТНЕУ взяли участь у військово-польових зборах

Дата: 19-07-2018, 16:35 Новини / Головна новина

19 липня 2018 року ректор ТНЕУ Андрій Ігорович Крисоватий, проректори та декани факультетів (директори інститутів) закладу вищої освіти взяли участь у військово-польових зборах, які щороку тривають на полігоні у с. Біла.


«Міжнародна освітня соціальна програма IESP Україна-США»

Дата: 18-07-2018, 11:00 Новини

З ініціативи уповноваженого члена Управи Шкільної Ради США Світлани Хмурковської та голови ГО «Центр ІНІЦІАТИВА» Олександра Хотюка у малій залі адмінбудинку  в м. Чортків відбувся захід, присвячений реалізації Проекту «Міжнародна освітня соціальна програма IESP Україна-США», основним напрямом якого є створення умов та надання засобів для покращення знань англійської мови для дітей, які не мають такої можливості, а також розвитку міжнародного партнерства між Україною та США.


Колектив кафедри менеджменту біоресурсів і природокористування ФЕАМ висловлює подяку директору ПАП «Дзвін»

Дата: 17-07-2018, 15:15 Новини

Колектив кафедри менеджменту біоресурсів і природокористування факультету аграрної економіки та менеджменту Тернопільського національного економічного університету висловлює вдячність директору ПАП «Дзвін» Градовому Василю Степановичу за допомогу у придбанні спеціалізованого обладнання для підготовки фахівців за спеціальністю «Геодезія та землеустрій». 


Вітаємо спортсменів КЕПІТ ТНЕУ!

Дата: 17-07-2018, 12:29 Новини / Спорт

10-15 липня в м. Тампере (Фінляндія) відбувся Чемпіонат світу з легкої атлетики серед юніорів. У складі збірної команди України виступали метальники – студенти Коледжу економіки, права та інформаційних технологій ТНЕУ.


Запрошуємо до участі у конкурсі на здобуття стипендій імені Фулбрайта

Дата: 16-07-2018, 16:02 Новини / Міжнародні програми

Оголошено черговий щорічний конкурс на здобуття стипендій імені Фулбрайта для проведення наукових досліджень у США Fulbright Scholar Program 2019-2020.