Студенти ННІМЕВ ім. Б. Д. Гаврилишина ТНЕУ переконались, що успіх міжнародної компанії залежить від відповідальності кожного працівника!

Дата: Сьогодні, 12:18 Новини / Наші ініціативи

Студенти ННІМЕВ ім. Б. Д. Гаврилишина ТНЕУ переконались, що успіх міжнародної компанії залежить від відповідальності кожного працівника!18 жовтня 2017 року студенти ННІМЕВ ім. Б. Д. Гаврилишина груп МАУБ-41 та Т-41 стали учасниками майстер-класу на тему "Ефективна стратегія розвитку в умовах глобалізації”, який був проведений на базі відомої міжнародної компанії ТзОВ "СЕ Борднетце-Україна”. Захід відбувся за ініціативи к.е.н., доцента кафедри міжнародного туризму і готельного бізнесу Марини Борисівни Нагари.Оголошення початку нового запису на безкоштовні курси «1С:Бухгалтерія 8»

Дата: Сьогодні, 10:20 Новини / Оголошення

Оголошення початку нового запису на безкоштовні курси «1С:Бухгалтерія 8» У зв’язку з великою популярністю серед студентів і за підтримки ректора ТНЕУ А.І. Крисоватого оголошується новий набір на курси з вивчення автоматизованих систем обліку з використанням пакету прикладних програм «1С:Бухгалтерія 8». Запис на курси проводиться до 27 жовтня 2017 року в деканаті факультету обліку і аудиту (2 корпус ТНЕУ).


До ТНЕУ завітала делегація Цзяннанського центру культурного обміну (КНР)

Дата: 20-10-2017, 16:45 Новини

До ТНЕУ завітала делегація Цзяннанського центру культурного обміну (КНР) 20 жовтня 2017 року відбулася зустріч ректора ТНЕУ, доктора економічних наук, професора Андрія Ігоровича Крисоватого з представниками  Цзяннанського центру культурного обміну – директором центру Ванг Їтан, віце-директором відділу міжнародних зв’язків центру Ю Ченкуінг та головним представником центру в Україні Ганною Кондратюк.


Запрошуємо на прем'єрний показ фільму «Червоний»!

Дата: 20-10-2017, 16:05 Новини / Оголошення

Запрошуємо на прем'єрний показ фільму «Червоний»! Міжнародний центр культури та розвитку, який діє при Навчально-науковому інституті інноваційних освітніх технологій ТНЕУ запрошує на прем'єрний показ фільму «Червоний» та зустріч з режисером Зазою Буадзе. Чекаємо усіх бажаючих 21 жовтня 2017 року о 15.00 год. у залі засідань вченої ради ТНЕУ (2 поверх 11 корпусу).


Чергове засідання учасників Першої Студентської Страхової Компанії

Дата: 20-10-2017, 16:02 Новини

Чергове засідання учасників Першої Студентської Страхової Компанії 19 жовтня 2017 року відбулося чергове засідання учасників Першої Студентської Страхової Компанії. У рамках заходу студенти, учасники проекту, презентували свої ідеї щодо розробки нових страхових продуктів та каналів продажу, що відповідають сучасним вимогам страхового ринку України. Робота над страховими продуктами та маркетинговою концепцією реалізації здійснювалася з урахуванням змін чинного законодавства та вітчизняної страхової практики. При цьому здійснювалися активні консультації з страховиками-партнерами, рекомендації яких були використані на усіх етапах розробки страхових продуктів.


«Walk for Freedom»

Дата: 20-10-2017, 15:52 Новини

«Walk for Freedom» 18 жовтня студенти юридичного факультету спеціальності «Соціальна робота» ТНЕУ долучилися до участі в інформаційно-просвітницькій акції під назвою «Walk for Freedom» («Хода за свободу»), яка була приурочена Європейському дню боротьби з торгівлею людьми.


День відкритих дверей у Чортківському навчально-науковому інституті підприємництва і бізнесу ТНЕУ

Дата: 20-10-2017, 15:46 Новини

День відкритих дверей у Чортківському навчально-науковому інституті підприємництва і бізнесу ТНЕУ 18 жовтня 2017 року відбувся День відкритих дверей у Чортківському навчально-науковому інституті підприємництва і бізнесу ТНЕУ. День відкритих дверей у ЧННІПБ ТНЕУ – це можливість для майбутніх студентів ознайомитися з внз, поспілкуватися з професорсько-викладацьким колективом, членами Приймальної комісії та студентами, на власні очі побачити навчальний заклад, до якого планують вступати. Захід відвідали учні ЗОШ м. Чорткова та Чортківского району, їх батьки, вчителі.


До ТНЕУ завітав викладач Університету Норд (Королівство Норвегія)

Дата: 20-10-2017, 15:00 Новини

До ТНЕУ завітав викладач Університету Норд (Королівство Норвегія) Сьогодні до Тернопільського національного економічного університету завітав викладач Університету Норд (Королівство Норвегія), доктор Константин Тимошенко. У перший день робочого візиту гість зустрівся з проректором з науково-педагогічної роботи (міжнародна діяльність) Григорієм Леонардовичем Монастирським і викладачами курсів перепідготовки військовослужбовців, звільнених у запас, та членів їх сімей, які здійснюються у рамках реалізації в ТНЕУ проекту «Україна – Норвегія».


Міжнародний день без паперу!

Дата: 20-10-2017, 12:46 Новини / Оголошення

Міжнародний день без паперу! 26 жовтня 2017 р. у Тернопільському національному економічному університеті відбудеться «безпаперовий день», присвячений Міжнародному дню без паперу, який відзначається щороку в четвертий четвер жовтня.


«Застосування практики Європейського суду з прав людини у адвокатській діяльності»

Дата: 20-10-2017, 12:39 Новини

«Застосування практики Європейського суду з прав людини у адвокатській діяльності» Дев’ятого жовтня 2017 року викладачі кафедри міжнародного права, міжнародних відносин та дипломатії Дракохруст Тетяна і Яремко Оксана ініціювали проведення серії лекцій типу Co-op meeting «Застосування практики Європейського суду з прав людини у адвокатській діяльності» на англійській мові.


Візит делегації Дрезденського технічного університету до ТНЕУ

Дата: 20-10-2017, 11:16 Новини / Наші ініціативи

Візит делегації Дрезденського технічного університету до ТНЕУВ рамках реалізації угоди про інтегровану німецькомовну програму з міжнародної економіки з 30 жовтня по 4 листопада 2017 року в Тернопільському національному економічному університеті перебуватиме делегація професорського-викладацького складу економічного факультету Дрезденського технічного університету – професор А. Кемнітц та асистент М. Кноблах.
  Під час перебування делегації в ТНЕУ передбачено проведення лекційних та практичних занять з дисциплін «Занепад ринку та економічна політика», «Теорія ігор» та проведення екзаменів з цих дисциплін лекторами ДТУ. 


Просимо про допомогу!

Дата: 20-10-2017, 11:02 Новини / Оголошення

Просимо про допомогу! Студенти факультету аграрної економіки і менеджменту ініціюють збір коштів на лікування студента 2 курсу, групи МПКм-21 Сергія Віталійовича Похили (діагноз – неходжкінська лімфома). Збір коштів триватиме з 23 жовтня по 4 листопада 2017 р. у фойє другого та першого корпусів ТНЕУ.


До ТНЕУ завітає делегація Цзяннанського центру культурного обміну (КНР)

Дата: 20-10-2017, 10:52 Новини / Оголошення

До ТНЕУ завітає делегація Цзяннанського центру культурного обміну (КНР) 20 жовтня 2017 року в Тернопільському національному економічному університеті з робочим візитом перебуватиме делегація Цзяннанського центру культурного обміну (Китайська народна республіка). До вищого навчального закладу завітають директор Цзяннанського центру культурного обміну Ванг Їтан (Wang Yitan), віце-директор відділу міжнародних зв’язків Цзяннанського центру культурного обміну Ю Ченкуінг (Yu Chenqing), головний представник центру на території України, перекладач з китайської мови Ганна Кондратюк.


Відбудеться екзамен з іноземної мови

Дата: 19-10-2017, 15:38 Новини / Наші ініціативи

Відбудеться екзамен з іноземної мовиДо уваги студентів, які подали документи для участі в конкурсному відборі на семестрове навчання у другому семестрі 2017-2018 н.р. в одному з провідних ВНЗ-партнерів з Республіки Польща!
В рамках проведення конкурсного відбору серед студентів ТНЕУ 25 жовтня 2017 року відбудеться екзамен з іноземної мови (англійська/ польська) в залі електронних ресурсів (1-й корпус ТНЕУ, вул.  Львівська, 11).
Початок екзамену о 10.00 год.
 
 


У частині Тернополі 24 та 25 жовтня не буде води

Дата: 19-10-2017, 11:23 Новини / Оголошення

У частині Тернополі 24 та 25 жовтня не буде води У зв’язку з виконанням заходів, пов’язаних із плановим промиванням водопровідних мереж, від 00 год. 24 жовтня до 24 год. 25 жовтня буде припинено водопостачання частини Тернополя, а також довколишніх сіл.