19 січня

Дата: Сьогодні, 09:12 Новини / Цей день в історії

Бо щастя – мислити і дивуватися, і щастя – мріяти (Едгар Аллан По)
 
19 січня19 січня19 січня


18 січня

Дата: Вчора, 10:01 Новини / Цей день в історії

Потрібно робити свою роботу з душею, але зовсім не обов’язково з кров’ю (Редьярд Кіплінг)
 
18 січня
18 січня18 січня


Міжнародна науково-практична конференція «Туризм: наука, освіта, практика»

Дата: Вчора, 09:43 Новини / Конференції в Україні та закордоном

Міжнародна науково-практична конференція «Туризм: наука, освіта, практика» Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у роботі Міжнародної науково-практичної конференції «Туризм: наука, освіта, практика», яка відбудеться на базі Національного університету водного господарства та природокористування (м. Рівне) 15 березня 2018 року.


Завершилася акція «Подаруй книжку»!

Дата: 17-01-2018, 15:04 Новини

Завершилася акція «Подаруй книжку»! Осінь прийде до кожного… Розпочата на юридичному факультеті ТНЕУ акція «Подаруй книжку» для мешканців Петриківського обласного геріатричного пансіонату завершилася. Спільними зусиллями було зібрано більше 500 художніх книг для бібліотеки інтернату.


Запрошуємо до участі у 23 сесії EU Study Days!

Дата: 17-01-2018, 14:56 Новини / Оголошення

Запрошуємо до участі у 23 сесії EU Study Days! Запрошуємо усіх бажаючих взяти участь у черговій сесії Єврошколи!
EU Study Days – це 4-денна Єврошкола для студентів та випускників з усієї України; експертна думка про євроінтеграцію та реформи в Україні з перших вуст; нові можливості та знайомства; неповторна творча та дружня атмосфера.


Запрошуємо до участі у сертифікованій міжнародній колаборативно-конструктивістській онлайн-програмі!

Дата: 17-01-2018, 11:38 Новини / Оголошення

Запрошуємо до участі у сертифікованій міжнародній колаборативно-конструктивістській онлайн-програмі! Міжнародний центр культури та розвитку ННІІОТ ТНЕУ запрошує науково-педагогічних працівників ТНЕУ та інших закладів вищої освіти до участі у сертифікованій міжнародній колаборативно-конструктивістській онлайн-програмі «Постіндустріальне навчання: моделі і практики» від Дослідницької консалтингової компанії з трансформативного навчання Collaboritsi.com (Канада).


Кафедра фінансів ім. С.І. Юрія запрошує до участі в олімпіадах

Дата: 17-01-2018, 10:57 Новини / Олімпіади

Кафедра фінансів ім. С.І. Юрія запрошує до участі в олімпіадах Шановні студенти! З метою відбору обдарованої студентської молоді та для подальшого забезпечення участі студентів університету у ІІ етапі Всеукраїнських студентських олімпіад зі спеціальності «Фінанси і кредит» та дисциплін «Державні фінанси», «Фінанси» 30 січня 2018 року  відбудеться І етап Всеукраїнських студентських олімпіад з відповідних навчальних дисциплін та спеціальності.


Студенти ФЕУ – учасники конкурсу «SDG in Ukraine: Look of New Generation»

Дата: 17-01-2018, 10:46 Новини

Студенти ФЕУ – учасники конкурсу «SDG in Ukraine: Look of New Generation» Упродовж листопада-грудня 2017 р.  команда студентів факультету економіки та управління під керівництвом доцента кафедри менеджменту та публічного управління Овсянюк-Бердадіної О. Ф. брали  участь у конкурсі «SDG in Ukraine: Look of New Generation (Цілі сталого розвитку в Україні: погляд нового покоління)», що приходив під егідою Глобального договору ООН в Україні та Української асоціації з розвитку менеджменту та бізнес-освіти. 


«Стан і перспективи розвитку обліково-інформаційної системи в Україні»

Дата: 17-01-2018, 09:41 Новини / Конференції ТНЕУ

«Стан і перспективи розвитку обліково-інформаційної системи в Україні» Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у роботі V Міжнародної науково-практичної конференції «Стан і перспективи розвитку обліково-інформаційної системи в Україні», яка відбудеться 31 травня-1 червня 2018 р. у Тернопільському національному економічному університеті.


17 січня

Дата: 17-01-2018, 09:33 Новини / Цей день в історії

Досвід — це школа, де уроки коштують дорого, але це — єдина школа, де можна навчитися (Бенджамін Франклін)
 
17 січня17 січня17 січня


Відбудеться захист дисертації

Дата: 16-01-2018, 16:17 Новини / Оголошення

Відбудеться захист дисертації 26 січня 2018 року відбудеться захист кандидатської дисертації Майки Наталії Володимирівни  на тему: «Набуття речових прав на чуже нерухоме майно в цивільному праві України» за спеціальністю 12.00.03 – цивільне право і цивільний процес; сімейне право; міжнародне приватне право.
 
Науковий керівник:  к.ю.н, доцен.,  Нагнибіда В. І.


Захист кандидатської дисертації

Дата: 16-01-2018, 16:16 Новини / Оголошення

Захист кандидатської дисертації 26 січня 2018 року відбудеться захист кандидатської  дисертації Цвіри     Діани Миколаївни  на тему: «Адміністративне судочинство у справах, пов’язаних із вирішенням податкових спорів» за спеціальністю  12.00.07 – адміністративне право та процес; фінансове право; інформаційне право.
 
Науковий керівник:  к.ю.н, доцент., Джафарова М. В.


Стажування в Університеті прикладних наук Велика Горіца

Дата: 16-01-2018, 14:40 Новини / Міжнародні програми

Стажування в Університеті прикладних наук Велика Горіца У рамках участі в академічній мобільності за програмою Еразмус+ оголошується конкурс на проходження   тижневого стажування (поїздка до 5 днів і 2 дні на дорогу) науковими працівниками ТНЕУ в Університеті прикладних наук Велика Горіца (University of Applied Sciences Velika Gorica, Хорватія).


Оголошується конкурс на проходження тижневого стажування

Дата: 16-01-2018, 13:37 Новини / Міжнародні програми

Оголошується конкурс на проходження тижневого стажування У рамках участі в академічній мобільності за програмою Еразмус+ оголошується конкурс на проходження   тижневого стажування (поїздка до 5 днів і 2 дні на дорогу) науковими працівниками ТНЕУ в Жешувському університеті (University of Rzeszow, Польща).


Міжнародна конференція «Сучасні комп’ютерні інформаційні технології»

Дата: 16-01-2018, 12:57 Новини / Конференції в Україні та закордоном

Міжнародна конференція «Сучасні комп’ютерні інформаційні технології» Шановні колеги! Факультет комп’ютерних інформаційних технологій Тернопільського національного економічного університету запрошує Вас до участі у Міжнародній конференції «Сучасні комп’ютерні інформаційні технології», яка відбудеться 1-3 червня 2018 р. у м. Чеське Будейовіце (Чеська Республіка).