«Школа волонтерів» у ТНЕУ

Дата: 21-02-2017, 18:54 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

24-25 лютого 2017 року на базі Тернопільського національного економічного університету (кафедра економічної теорії) реалізовуватиметься соціальний проект «Школа волонтерів», що організовується Всеукраїнською ГО «Поруч».

«Школа волонтерів» – проект, спрямований на популяризацію ідей волонтерства, підвищення рівня обізнаності про історичний досвід волонтерської діяльності у світі, заохочення громадян до активної участі в суспільному житті своєї громади. Проект покликаний вирішити проблему недостатньої теоретичної та практичної підготовки волонтерів, а також відсутності фахівців, які організовують та координують роботу волонтерів.

Учасниками проекту є учнівська та студентська молодь Тернополя. Робота у рамках проекту триватиме 24-25 лютого з 9.00 до 18.00 год. в аудиторії 3104.