» » Відбудеться урочисте засідання Науково-технічної ради ТНЕУ

Відбудеться урочисте засідання Науково-технічної ради ТНЕУ

Дата: 17-05-2017, 12:25 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

19 травня 2017 року о 13.00 год. у залі засідань Вченої ради ТНЕУ (корпус 11)  відбудеться урочисте засідання Науково-технічної ради ТНЕУ, присвячене Дню науки в Україні.

Порядок денний:

1. Вітальне слово  ректора Університету, доктора економічних наук, професора, заслуженого діяча науки і техніки України  А. І. Крисоватого.
2. Вітальне слово проректора з наукової роботи, доктора економічних наук, професора, заслуженого діяча науки і техніки України  З.-М. В. Задорожного.
3. Оголошення наказу ректора ТНЕУ «Про відзначення науковців Університету з нагоди Дня науки в Україні».

До участі у засіданні запрошуються: директори навчально-наукових інститутів, заступники директорів навчально-наукових інститутів з наукової роботи, декани факультетів, заступники деканів факультетів з наукової роботи, завідувачі кафедр, заступники завідувачів кафедр з наукової роботи, керівники та працівники наукових підрозділів, члени Ради молодих вчених та Студентського наукового товариства, професорсько-викладацький персонал, відзначений у наказі ректора Університету та студенти-переможці ІІ туру Всеукраїнської олімпіади.

Наказ "Про відзначення науковців університету з нагоди Дня науки в Україні"
Завантажити Переглянути онлайн