» » Запрошуємо до участі у форумі «ТНЕУ – центр сучасної міжнародної освіти»

Запрошуємо до участі у форумі «ТНЕУ – центр сучасної міжнародної освіти»

Дата: 17-05-2017, 16:25 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

18 травня 2017 року об 11.00 год. у залі засідань ректорату (центральний корпус ТНЕУ, третій поверх) відбудеться форум «ТНЕУ – центр сучасної міжнародної освіти», участь у якому візьмуть представники компаній з набору іноземців-кандидатів на навчання у ТНЕУ.

Пропонуємо Вашій увазі порядок денний зустрічі:

1. Вітальне слово ректора ТНЕУ, доктора економічних наук, професора Андрія Ігоровича Крисоватого.
2. Вітальне слово в.о. проректора з науково-педагогічної роботи (міжнародна діяльність), доктора економічних наук, професора Григорія Леонардовича Монастирського.
3. Перегляд фільму «ТНЕУ – центр сучасної міжнародної освіти».
4. Презентація Наталії Євгенівни Стрельбіцької, начальника відділу міжнародного співробітництва, на тему: «Стратегія міжнародної співпраці в ТНЕУ».
5. Презентація Ігоря Михайловича Таранова, директора Навчально-наукового інституту міжнародних економічних відносин ім. Б. Д. Гаврилишина, на тему: «Сучасна освіта за світовими стандартами в ТНЕУ».

Робоча мова заходу - англійська.

До участі у форумі запрошуються директори навчально-наукових інститутів, декани факультетів, завідувачі кафедр.