» » Відбудеться засідання Ради Західного наукового центру НАН України та МОН України

Дата: 13-10-2017, 09:16 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Сьогодні у Тернопільському національному економічному університеті відбудеться виїзне засідання Ради Західного наукового центру НАН України та МОН України на тему: «Проблеми адміністративної реформи в Україні: шляхи вирішення». Початок зустрічі об 11.00 год. (зал засідань ректорату, третій поверх, центральний корпус ТНЕУ).

Пропонуємо Вашій увазі порядок денний засідання:

1. Досвід реалізації адміністративно-територіальної реформи в Тернопільській області: досягнення, проблеми та науковий супровід (доповідач – проректор з науково-педагогічної роботи ТНЕУ д.е.н, професор Монастирський Григорій Леонардович).
2. Об’єднання територіальних громад та проблеми бухгалтерського обліку в них (доповідач – завідувач кафедри обліку у державному секторі економіки та сфері послуг ТНЕУ д.е.н., професор Лучко Михайло Романович).
3. Адміністративно-фінансова децентралізація та територіальний розвиток: нові тренди і виклики (доповідач – заступник директора ДУ «Інститут регіональних досліджень ім. М. І. Долішнього НАН України» д.е.н., професор Сторонянська Ірина Зеновіївна).
4. Про результати виконання «Програми співробітництва Тернопільської обласної державної адміністрації, Тернопільської обласної ради, Західного наукового центру НАН України і МОН України» (доповідач – проректор з наукової роботи Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя д.т.н., професор Рогатинський Роман Михайлович).