ФЕУ оголошує конкурс «START UP»!

Дата: 5-02-2018, 10:28 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Колектив кафедри підприємництва, торгівлі та маркетингу ФЕУ разом з Регіональним центром підтримки підприємництва Тернопільської обласної державної адміністрації оголошує конкурс «START UP» серед студентів ТНЕУ.

Запрошуємо до участі діючих студентів-підприємців ТНЕУ (з метою розширення бізнесу) та тих, хто бажає відкрити власну справу.

Стартапи з оригінальними та реалістичними ідеями братимуть участь у програмі бізнес-інкубації з фінансовою та менторською підтримкою від Тернопільської ОДА.

Також повідомляємо, що викладачі кафедри підприємництва, торгівлі та маркетингу здійснюватимуть консультації стосовно написання бізнес-проектів для бажаючих взяти участь у конкурсі. Консультації відбуватимуться кожної п’ятниці в а. 3104 з 10.00 по 11.00 год.

Інформація про умови участі розміщена у додатку.
Деталі за телефоном – 0961560900.

Положення про конкурс
Завантажити Переглянути онлайн