» » Анатолій Гулей прочитає лекцію «Електронні гроші цифрової економіки» для студентів ТНЕУ

Дата: 24-03-2018, 20:08 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

27 березня 2018 року о 9.35 год. у корпусі № 2 (аудиторія 2111) за підтримки ректора ТНЕУ  доктора економічних наук, професора А.І. Крисоватого, з ініціативи декана факультету аграрної економіки і менеджменту  доктора економічних наук, професора Б.О. Язлюка, а також Ради молодих вчених ТНЕУ відбудеться відкрита лекція для студентів університету на тему: «Електронні гроші цифрової економіки», яку прочитає доктор економічних наук, голова Правління Української міжбанківської валютної біржі Анатолій  Іванович  Гулей. Запрошуються усі бажаючі.