» » Квест «Великі Великодні полювання»

Квест «Великі Великодні полювання»

Дата: 4-04-2018, 17:59 | Автор: Відділ гуманітарної освіти та виховання

Незабаром Великдень. Цей день вважають одним із найсвітліших свят християнського світу. Не варто також забувати, що це одне із найрадісніших свят, адже Христове Воскресіння дарує усім нам надію і символізує початок нового життя.

Християни Західного обряду вже зустріли Христове Воскресіння. Цими днями у різних країнах тривають великодні святкування. Скільки країн – стільки й традицій. Із однією з них познайомилися сьогодні студенти нашого університету.

«Великі Великодні полювання» – так називається гра, що активно побутує у Німеччині, Франції, Англії, США та інших країнах. Ця розвага надзвичайно захоплює і дорослих, і дітей, а вчора у неї грали студенти ТНЕУ усіх факультетів та інститутів нашого навчального закладу.

За легендою, напередодні свята Великодній Кролик заховує розмальовані крашанки у найрізноманітніших місцях. Наш Великодній Кролик розгубив писанки на території університету. Завдання для кожної команди полягало у тому, щоб зібрати до пасхального кошика якомога більше писанок.

На виконання завдання команди мали 30 хвилин. Всіх учасників гри радо привітав ректор ТНЕУ, професор А. І. Крисоватий.

Перше місце у квесті виборола команда факультету аграрної економіки та менеджменту, яка назбирала 78 писанок. Кожен учасник команди-переможця отримав у подарунок великодню паску. Друге місце посіла команда факультету банківського бізнесу, назбирали 72 писанки, а третє місце достойно виборола команда Навчально-наукового інституту міжнародних економічних відносин ім. Б. Д. Гаврилишина, назбиравши до великоднього кошика 69 писанок.

Щиро вітаємо переможців. Бажаємо всім учасникам квесту і надалі гарного настрою, молодечого натхнення та щасливого Великодня!