» » Майстер-клас із оздоблення великоднього кошика

Майстер-клас із оздоблення великоднього кошика

Дата: 4-04-2018, 18:03 | Автор: Відділ гуманітарної освіти та виховання

Великодні свята з великим нетерпінням чекають усі – від малого до великого. Приємно, що і молодь нашого університету з радістю очікує свята. Сьогодні у виставковій залі університету було багатолюдно. І студенти, і працівники мали нагоду взяти участь у майстер-класі із оздоблення великоднього кошика, який із задоволенням провела народна майстриня художніх промислів Тетяна Посипенко-Богуцька.

Пані Тетяна працює у центрі творчості дітей та юнацтва міста Тернополя. На запрошення відділу гуманітарної освіти та виховання талановита майстриня охоче погодилася поспілкуватися із молоддю нашого навчального закладу, поділитися своїми професійними секретами.

Великодні кошики, оздоблені руками студентів і працівників університету, будуть радувати відвідувачів виставки декоративно-прикладного мистецтва з нагоди творчого звіту ТНЕУ, який відбуватиметься у травні місяці цього року.

Майстриня Тетяна Посипенко-Богуцька отримала подяку ректора університету А. І. Крисоватого та солодкі подарунки від організаторів майстер-класу.