» » Відбудеться відкрита лекція «Українське перестрахування. Можливість та вигоди об’єднання» для студентів ТНЕУ

Дата: 17-04-2018, 11:13 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

23 квітня 2018 року о 16.00 год. в аудиторії 1418 (центральний корпус ТНЕУ) за підтримки в. о. ректора ТНЕУ, доктора економічних наук, професора А. І. Крисоватого, з ініціативи завідувача кафедри фінансів суб’єктів господарювання і страхування доктора економічних наук, професора О. В. Кнейслер, а також колективу кафедри відбудеться відкрита лекція провідного фахівця у страховій галузі Анатолія Євгеновича Іванціва на тему: «Українське перестрахування. Можливість та вигоди об’єднання».

Запрошуємо усіх бажаючих долучитися до наукового заходу.