» » Стартує студентське ток-шоу «Ніхто крім нас!»

Стартує студентське ток-шоу «Ніхто крім нас!»

Дата: 15-05-2018, 15:58 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Вперше на юридичному факультеті ТНЕУ відбудеться інтерактивне студентське ток-шоу «Ніхто крім нас!». Тема: «Інклюзивна освіта: право обирати». Спікерами виступлять психологи, соціальні педагоги, батьки, вчителі закладів освіти міста Тернополя, а також студенти юридичного факультету ТНЕУ – учасники Школи професійного розвитку «АКМЕ» (спеціальності «Психологія» та «Соціальна робота») й Школи професійного розвитку «Лідер права» (спеціальності «Право»).

Модератори заходу:
Бригадир Марія Богданівна – к. псих. н., доцент кафедри психології та соціальної роботи
Коваль Оксана Євгеніївна – к. пед. н., доцент кафедри психології та соціальної роботи, заступник декана ЮФ
Надвинична Тетяна Лонгінівна – к. псих. н., доцент кафедри психології та соціальної роботи

Час та місце проведення: 16 травня 2018 р. о 14:00 год., актова зала юридичного факультету ТНЕУ (вул. Микулинецька, 46а)