Вітаємо спортсменів ТНЕУ!

Дата: 25-05-2018, 16:18 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

24 травня на плесі Тернопільського ставу відбулися змагання з веслування на драганботах в залік ІІ Відкритої Універсіади м. Тернополя. У спортивному заході взяли участь три команди: Тернопільського національного економічного університету, Тернопільського національного педагогічного університету ім. В. Гнатюка, Тернопільського національного технічного університету ім. І. Пулюя.

Студенти ТНЕУ вибороли золоті нагороди, подолавши відстань у 200 м. менше ніж за хвилину.

Переможний склад команди Тернопільського національного економічного університету: 1) Тарновський Сергій – ННІМЕВ ім. Б. Д. Гаврилишина (МСУМК, учасник Олімпійських ігор в Ріо де Жанейро (веслування на байдарках), 2) Кіндзерський Сергій – ФФ (МСУ, учасник Чемпіонатів світу з веслування на байдарках), 3) Сарабун Павло – ФЕУ (КМС, призер Чемпіонатів України з веслування на каное), 4) Коваль Валентин – ФФ (МСУМК), 5) Ковальчук Богдан – ФКІТ, 6) Люлькун Руслан – ФКІТ, 13) Клапак Станіслав – ФКІТ, 7) Максим’юк Роман – ННІМЕВ ім. Б. Д. Гаврилишина (КМС), 8) Пакула Андрій – ФКІТ, 9) Руцький Олександр – ННІМЕВ ім. Б. Д. Гаврилишина, 10) Пітух Володимир – КЕПІТ, 11) Лучка Тимофій – ФКІТ, 12) Карапулько Христина – ФФ.