» » Вітаємо учасників фінального туру чемпіонату України з волейболу «Студентська ліга»!

Дата: 1-06-2018, 11:09 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Упродовж 29-31 травня в спорткомплексі ТНЕУ №1 тривав фінальний тур чемпіонату України з волейболу «Студентська ліга» серед чоловічих команд. За підсумками ігор збірна команда «ТНЕУ ФКІТ» виборола срібні медалі.

Склад команди: Слюсар Ігор (ФКІТ), Кобеля Михайло (ФКІТ), Філіц Микола (ФКІТ), Савків Ярослав (ФКІТ), Лань Іван (ФКІТ), Олексюк Тарас (ФКІТ), Корнійчук Іван (ФКІТ), Вдовичин Арсен (ФФ), Швець Дмитро (ЮФ). Підготували команду Яковів Василь Іванович та Туркула Віктор Михайлович.

Третє місце завоювала команда Київського національного університету фізичного виховання. Перше місце – Національний технічний університет (м. Полтава).