» » Відбудеться Тернопільський правовий форум

Відбудеться Тернопільський правовий форум

Дата: 14-06-2018, 15:09 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

5-6 липня 2018 року Тернопільський окружний адміністративний суд спільно із юридичним факультетом Тернопільського національного економічного університету запрошує усіх бажаючих взяти участь у Тернопільському правовому форумі з нагоди Дня адміністративної юстиції в Україні на тему: «Адміністративне судочинство: сучасний стан, проблеми та перспективи розвитку».

Захід відбудеться за адресою: м. Тернопіль, вул. Микулинецька, 46а, актова зала юридичного факультету Тернопільського національного економічного університету.

Під час форуму відбудеться презентація ювілейного випуску фахового видання «Актуальні проблеми правознавства», присвяченого Дням адміністративної юстиції в Україні.

Запрошуємо усіх бажаючих та сподіваємося на активну дискусію у рамках прогами заходу!