» » Запрошуємо до участі у конкурсному відборі на семестрове навчання в Університеті прикладних наук INHOLLAND

Дата: 14-09-2018, 13:03 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Відділ міжнародних зв’язків ТНЕУ запрошує студентів усіх факультетів, інституту до участі у конкурсному відборі на семестрове навчання у другому семестрі 2018–2019 навчального року в Університеті прикладних наук INHOLLAND (Королівство Нідерланди).

Конкурс організовується у рамках реалізації Навчально-науковим інститутом міжнародних економічних відносин ім. Б. Д. Гаврилишина проекту академічної мобільності ERASMUS+ KA107 (додаткова інформація знаходиться тут завантажити [32 Kb] (завантажень: 65) ).

Усі необхідні документи просимо подати до 24 вересня 2018 року.

Детальнішу інформацію можна отримати на кафедрі міжнародних економічних відносин (а. 24, корпус № 10).

Про час роботи відбіркової комісії буде повідомлено додатково.