» » ТУРИЗМ – ПРОФЕСІЯ МАЙБУТНЬОГО

ТУРИЗМ – ПРОФЕСІЯ МАЙБУТНЬОГО

Дата: 21-05-2012, 12:45 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

У цьому переконалися студенти факультету міжнародного бізнесу та менеджменту напряму підготовки «Організація туристичного обслуговування» (групи Т-11,12), які  відвідали 18 травня разом із своїми кураторами Вовк Світланою Володимирівною та Оливко Оксаною Андріївною  ІV Західноукраїнську туристичну виставку-фестиваль, що відбувалася у м. Тернополі протягом 17-20 травня.

Під час  виставки презентувалася туристична привабливість районів області та регіонів України і зарубіжжя.

На виставці були представлені:

- туроператори, турагенти;

- музеї, заповідники;

- заклади розміщення (готелі, мотелі, кемпінги та ін.);

- санаторії, профілакторії, бази відпочинку;

- страхові та фінансові компанії;

- заклади харчування;

- навчальні заклади, що готують фахівців для туристичної галузі;

- народні ремесла, виробники сувенірів;

- видавництва, фахові видання;

- виробники та постачальники спортивного та туристичного спорядження та обладнання;

- відбулась презентація та дегустація продукції закладів харчування.

Студенти були захоплені наданою можливістю взяти участь у виставці, оскільки такий захід сприяв розвитку їхніх знань, дав змогу ознайомитись з туристичним потенціалом області, дізнатись про особливості своєї майбутньої професії.