» » Засідання студентського наукового товариства кафедри менеджменту та публічного управління

Дата: 17-10-2018, 16:18 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

16 жовтня 2018 року на факультеті економіки та управління ТНЕУ відбулося засідання студентського наукового товариства кафедри менеджменту та публічного управління факультету економіки та управління ТНЕУ.

Доцент  кафедри менеджменту та публічного управління Крамарчук С. П. та викладач кафедри менеджменту та публічного управління Чикало І. В. ознайомили студентів з основними напрямами наукової роботи. У ході засідання було визначено ряд проблемних питань та окреслено основні напрями наукової студентської роботи заплановані на 2018-2019 н.р.

Роботу студентського наукового товариства проведено у форматі «World cafe», що дозволило у невимушеній, доброзичливій і надзвичайно творчій атмосфері обговорити актуальні питання менеджменту та публічного управління. Студенти висловили креативні ідеї щодо перспектив розвитку країни, міста та закладу вищої освіти.