» » Молодь ЮФ презентувала рідний факультет серед учнівської молоді Хмельниччини

Молодь ЮФ презентувала рідний факультет серед учнівської молоді Хмельниччини

Дата: 26-10-2018, 16:29 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

25 жовтня 2018 року  на базі Волочиського районного центру зайнятості відбувся ярмарок професій для учнівської молоді міста та району. Метою даного заходу є ознайомлення молодих людей з великою кількістю сучасних професій,  розширення їх професійного світогляду та активізація щодо опанування актуальних на сьогодні видів зайнятості.

Тернопільську область на ярмарку презентував юридичний факультет Тернопільського національного економічного університету. Представники факультету у цікавій та доступній формі розповіли про організацію навчального процесу, міжнародну співпрацю, студентське життя та дозвілля.

Колектив ЮФ щиро дякує за надану можливість представити  факультет школярам із Хмельниччини й сподівається на подальшу співпрацю щодо налагодження науково-практичних та культурних зв’язків.