» » У ТНЕУ відкрили фотовиставку студента ННІМЕВ ім. Б. Д. Гаврилишина Бріма Саллу Сулеймана

Дата: 8-11-2018, 16:33 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Восьмого листопада 2018 р. у центральному корпусі Тернопільського національного економічного університету відбулося відкриття фотовиставки студента четвертого курсу Навчально-наукового інституту міжнародних економічних відносин ім. Богдана Гаврилишина Бріма Саллу Сулеймана.

Бріма Саллу Сулейман – студент групи АМЕТ-41 спеціальності «Міжнародна економіка», родом з Сьєрра-Леоне. Хлопець позиціонує себе не лише як успішний студент, а й як активний учасник усіх освітніх та культурних заходів, які відбуваються у Навчально-науковому інституті міжнародних економічних відносин ім. Б. Д. Гаврилишина.

У Сулеймана особливий талант – помічати навколишній світ і відображати його через фотографії. Крім того він – професійний барбер і дуже любить подорожувати.

Відкрили виставку та привітали її автора начальник відділу міжнародних зв’язків ТНЕУ Уляна Зіновіївна Коруц, директор ННІМЕВ ім. Б. Д. Гаврилишина Ірина Олегівна Іващук та заступник директора Роман Євгенович Зварич.

Запрошуємо усіх бажаючих переглянути фотовиставку талановитого студента ТНЕУ!