» » До уваги студентів та жителів студмістечка!

До уваги студентів та жителів студмістечка!

Дата: 12-11-2018, 12:59 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

У зв’язку з виконанням заходів, пов’язаних із плановим промиванням водопровідних мереж  від 00.00 год. 14 листопада до 24.00 год. 15 листопада буде припинено водопостачання частини Тернополя, а також навколишніх сіл.

Починаючи зранку 15 листопада (четвер), в окремих точках розподільчої мережі цих мікрорайонів може з’явитися вода з високим вмістом хлору, отже – не придатна для вживання в питних цілях чи для прийому їжі.

У період відсутності води в мережах також буде здійснено комплекс робіт, які неможливо виконати за звичайних мов. Зокрема, це заміна запірної арматури на вузлових місцях мережі, виконання робіт з підключення новозбудованих об’єктів.

Цілковито відновлено водопостачання Тернополя й довколишніх сіл буде до кінця доби 15 листопада.

Адміністрація КП «Тернопільводоканал» просить вибачення за тимчасові незручності та зазначає, що промивання водопровідних мереж  – щорічна процедура, яка передбачає технологію експлуатації водопровідних мереж. Здійснюють її двічі в рік: навесні та восени. Мета – покращення якості питної води.