» » Вітаємо студентів ТНЕУ – переможців ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Німецька мова»

Дата: 15-04-2019, 16:59 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

10-12 квітня 2019 р. в Національному університеті біоресурсів та природокористування відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Німецька мова». В олімпіаді взяли участь студенти ТНЕУ, переможці І етапу університетської олімпіади з німецької мови.

У Києві  Осадчук Михайло, студент другого курсу факультету комп'ютерних інформаційних технологій, зайняв IV місце, Млинко Семен, студент  першого курсу Українсько-німецької факультет-програми зі спеціальності «Міжнародна економіка» Навчально-наукового інституту міжнародних економічних відносин імені Б. Д. Гаврилишина, зайняв VI місце.

Колектив кафедри іноземних мов вітає учасників ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Німецька мова» і пишається досягненнями студентів!