» » Відбудеться воркшоп «Бізнес-розвідка та фінансовий аналіз компанії»

Відбудеться воркшоп «Бізнес-розвідка та фінансовий аналіз компанії»

Дата: 13-05-2020, 12:42 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

З ініціативи колективу кафедр обліку і оподаткування ФФО і безпеки, правоохоронної діяльності та фінансових розслідувань ЮФ відбудеться воркшоп «Бізнес-розвідка та фінансовий аналіз компанії». Спікер – Максим Боровик, експерт з навчання та розвитку системи YouControl.

Говоритимемо про:

– загальні принципи бізнес-розвідки;

– фінансовий аналіз компанії;

– перевірку контрагента;

– перевірку роботодавця.

Під час воркшопу студенти матимуть можливість дізнатися, на реальних прикладах, як визначати благонадійність компаній, виявляти шахраїв, аналізувати ділове середовище та працювати з відкритими даними.

Навчання відбудеться на основі аналітичної системи YouControl, яка з 60 державних джерел формує досьє на кожну компанію України на основі відкритих даних, відстежує зміни в держреєстрах та візуалізує зв’язки між афілійованими особами. Технологія YouControl дозволяє за 1 хвилину отримати актуальну на момент запиту інформацію про юридичну особу або ФОП.

Орієнтовний час воркшопу: 1 год.

Коли: 20.05.2020 р. о 13:00 год.

Де: https://us02web.zoom.us/j/87268949314?pwd=WlJ3TUdEeVZLKzE3Rm5XZ3oxR1ZUQT09