» » Відбудеться презентація книги «Карпатська Україна: історичні есе»

Відбудеться презентація книги «Карпатська Україна: історичні есе»

Дата: 3-12-2020, 10:28 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Центр стратегічної аналітики та міжнародних студій, кафедра теорії та історії держави і права юридичного факультету Західноукраїнського національного університету запрошують на презентацію книги відомого закарпатського ученого, письменника, доктора історичних наук, професора Ужгородського національного університету Романа Офіцинського «Карпатська Україна: історичні есе», яка відбудеться у вівторок, 8 грудня, о 14:30 год.

На сторінках книги автор, який має досвід трьох десятиліть дослідження карпатоукраїнської проблематики, подає аналіз історичних, правових, етнонаціональних аспектів трагічної долі спроби державотворення на Закарпатті у 1938-1939 рр., відголоски якої актуальні для сьогодення краю та всієї України.

Захід відбудеться на платформі Zoom. Zoom Metting: https://us04web.zoom.us/j/72665058070?pwd=VjZCaWx 2Y3phYmUyS0dOcGZibU40Zz09

Модератор зустрічі - доктор історичних наук, професор Андрій Грубінко. Запрошуємо усіх охочих!