» » Кафедра банківського бізнесу запрошує до обговорення стратегічних напрямів роботи банків з кредитування малого і середнього бізнесу

Дата: 14-12-2020, 14:50 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

18 грудня 2020 року о 10:00 год. відбудеться круглий стіл на тему «Стратегічні напрями роботи банків на ринку кредитування малого і середнього бізнесу». Головні доповідачі заходу: доктор економічних наук, професор кафедри банківського бізнесу Жанна Довгань та кандидат економічних наук, доцент кафедри банківського бізнесу Ярослав Чайковський. Професорсько-викладацький колектив кафедри банківського бізнесу класичного університету Тернополя запрошує студентів, науковців, практиків долучитися до обговорення актуальної теми.

На платформі ZOOM. ID: 899 3771 5993. Password: 1111