» » Відбудуться Міжнародні наукові релігійні читання «Церква та соціальні комунікації в сучасному глобалізованому світі»

Дата: 16-12-2020, 16:00 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

18 грудня о 12.00 год із використанням онлайн-платформи Zoom  розпочинається цикл Міжнародних наукових релігійних читань «Церква та соціальні комунікації в сучасному глобалізованому світі» В контексті відкриття нової освітньої програми «Соціальна теологія» на соціально-гуманітарному факультеті ЗУНУ.

Сьогодні соціальна теологія стає найактуальнішою сферою академічних гуманітарних досліджень, тому студенти різних спеціальностей, які хочуть поглиблено дізнатися про християнську теологічну традицію та раціонально осмислити цілісну духовно-соціальну реальність, мають чудову можливість  здобути магістерський ступінь та одержати державний диплом у класичному університеті Тернополя.

До першої сесії релігійних читань організатори долучили науковців, священнослужителів, адміністративних осіб християнських освітніх закладів, духовних наставників з України, Словаччини, Італії та Польщі.

Менеджеркою проєкту є Оксана Гомотюк - виконуюча обов'язки декана соціально-гуманітарного факультету Західноукраїнського національного університету, доктор історичних наук, професор. Координують організацію проєкту Амантій Акімяк - доктор педагогічних наук, професор Католицького університету в Ружомбероку (Словаччина) та Оксана Коваль - заступниця декана СГФ, кандидат педагогічних наук, доцент.

Модеруватиме захід Юрій Щербяк - доктор педагогічних наук, професор кафедри інформаційної та соціокультурної діяльності ЗУНУ.

У програмі заходу заплановано роботу п’яти дискусійних панелей, серед них:

релігійна комунікація в сучасному інформаційному суспільстві (експерти дискусії: Петро Майда - ректор теологічного факультету Католицького університету в Ружомбероку (Спішка Капітула, Словаччина), О. Ференц Патч -   директор департаменту фундаментальної теології Папського Григоріанського університету (Рим, Італія)), роль Інтернету у місійно-пропагандистській діяльності Церкви (експерти дискусії: Мартін Тарай - заступник декана теологічного факультету Католицького університету в Ружомбероку (Кошице, Словаччина), О. Януш Коваль - заступник декана факультету канонічного права Папського Григоріанського університету (Рим, Італія)), організація дистанційного навчання в освітніх закладах (експерти дискусії: Міхал Яніга -  проректор теологічного факультету Католицького університету в Ружомбероку (Спішка Капітула, Словаччина), Оксана Гомотюк - виконуюча обов'язки декана соціально-гуманітарного факультету ЗУНУ, доктор історичних наук, професор (Україна), Юрій Щербяк - доктор педагогічних наук, професор кафедри інформаційної та соціокультурної діяльності ЗУНУ (Україна)), вплив сакрального мистецтва на формування християнських цінностей (експерт дискусії: Амантіус Акімяк -  професор теололгічного факультету Католицького університету в Ружомбероку (Спішка Капітула, Словаччина)), благодійницька діяльність релігійних організацій (експерти дискусії: Йозеф Бєлак - професор теололгічного факультету Католицького університету в Ружомбероку (Кошице, Словаччина), О. Микола Слободян -  Судовий вікарій, економ Одеського екзархату УГКЦ).

Почесні гості дискусії: Урсула Анна Домжал - ректор Університету соціальних наук, професор надзв., доктор габ. (Лодзь, Польща), Д-р Яцек Мрозек - директор філії в Ельку Вармінсько-Мазурського університету (Ельк, Польща), О. Мечислав Розанський - д-р хаб., професор Вармінсько-Мазурського університету (Ольштин, Польща), О. Владислав Кадзьолка - доктор теологічних наук, професор Папського університету Івана Павла ІІ (Краків, Польща).

Організатори Перших Міжнародних наукових релігійних читань «Церква та соціальні комунікації в сучасному глобалізованому світі» щиро надіються на цікаві дискусії, обмін міжнародним досвідом та плідні результати заходу.

Такі наукові читання на соціально-гуманітарному факультеті ЗУНУ проводитимуться тричі на рік із залученням представників різних релігійних християнських конфесій.

(ID: 838 555 6160 Password: 092020).