» » Вийшов свіжий номер студентської газети «Artes Liberales»

Вийшов свіжий номер студентської газети «Artes Liberales»

Дата: 11-01-2021, 10:12 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Агов, студенти!

У період новоріччя та різдвяної феєрії - часу відновлення сил та натхнення, запрошуємо вас провести його з користю для себе та поринути у світ молодіжного контенту на шпальтах свіжого номеру студентської газети «Artes Liberales»!

Проявити творчі здібності та літературний хист, виразити свої думки та інтереси, висвітлити калейдоскоп подій у власному баченні, взяти інтерв’ю у цікавих людей, написати свої перші репортажі про життя факультету та університету студенти СГФ мають змогу на сторінках власної студентської незалежної газети.

«Artes Liberales» - це сучасний креативний майданчик для змістовних дискусій та обміну думками, де журналістами, редакторами, авторами статей є саме студенти соціально-гуманітарного факультету, які найкраще розуміють запити потенційних читачів. Тут відкривається можливість для кожного, хто бажає здійснити свої перші спроби пера.

У номері ви знайдете:

• Різдвяні вітання від улюбленого декана СГФ - професорки Оксани Гомотюк;
  • історії успішних випускників факультету;
  • добірку молодіжних мотиваційних фільмів;
  • лайфхаки ідеального інтерв’ю;
  • як підвищити свою продуктивність;
  • як позбутися страху публічних виступів;
  • про життя улюблених викладачів поза межами університету;
  • найпоширеніші міфи про роботу психолога;
  • як запобігти емоційному вигоранню;
  • топ найпривабливіших професій;
  • бізнес-план на життя.

Тож, подбайте про власний комфорт і затишок, вмощуйтеся зручніше, посмакуйте запашним лате з домашніми смаколиками та наповнюйтеся новорічним настроєм разом із соціально-гуманітарним факультетом ЗУНУ!