До уваги студентів ЗУНУ!

Дата: 22-01-2021, 15:58 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

У зв’язку з покращенням епідеміологічної ситуації в Україні з 25 січня 2021 року в класичному університеті Тернополя розпочинається навчання в змішаному форматі, відповідно до «Тимчасового порядку проведення змішаного навчання…», затвердженого наказом №212 від 30.06.2020 року. Для великих потоків лекції проводитимуться онлайн, для малих груп (до 20 чол.) – офлайн. Практичні заняття для усіх груп проводитимуться офлайн з обов’язковим дотриманням карантинних вимог. Освітній процес організований згідно розкладу, який розміщений на сайті університету та інформаційних дошках факультетів, інститутів. Просимо звернути увагу на те, що коли у розкладі зазначено номер авдиторії, то пара проводиться офлайн, а коли є ідентифікатор конференції, то пара буде проведена онлайн.

До зустрічі в Західноукраїнському національному університеті!