» » На СГФ стартує ІІ Міжнародна школа світових освітніх практик «New Way»!

На СГФ стартує ІІ Міжнародна школа світових освітніх практик «New Way»!

Дата: 12-03-2021, 17:17 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Майже місяць міжнародного досвіду! П’ять країн учасниць! Досвідчені лектори-практики! Інтерактивні інструменти та нові підходи у сфері медіації та мистецтва ведення перемовин! Сертифікати міжнародного стажування! Та багато-багато позитивних вражень! Друга Міжнародна школа світових освітніх практик «New Way» - це інноваційний освітній проект, спрямований на підвищення рівня компетентності у сфері медіації та ведення перемовин з метою формування професійної культури нового покоління висококласних фахівців!  Університет-партнер - Батумський державний університет ім. Шота Руставелі (факультет права та соціальних наук).

Керівник проєкту - Оксана Гомотюк, в. о. декана соціально-гуманітарного факультету Західноукраїнського національного університету (Україна).

Координатори проєкту:

Леван Джакелі, декан факультету права та соціальних наук Батумського державного університету ім. Шота Руставелі (Грузія),

Оксана Коваль, заступниця декана соціально-гуманітарного факультету Західноукраїнського національного університету (Україна).

Робочі мови Школи - англійська та російська.

Цільова аудиторія - студенти спеціальностей «Психологія», «Право» та усі, хто прагне професійного та особистісного розвитку.

Лекції вестимуть досвідчені практики з України, Ізраїлю, Латвії та Болгарії. Група слухачів уже набрана, програма погоджена українською та грузинською сторонами, лектори визначені. Учасники Школи із нетерпінням чекають занять! Долучайтеся до команди соціально-гуманітарного факультету ЗУНУ й стрімко розвивайтеся разом з нами!