» » У рамках роботи ІІ Міжнародної школи світових освітніх практик «New Way» відбудеться лекція Богдана Будзика «Національні особливості медіації в Україні»

Дата: 18-03-2021, 16:03 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Поки надворі засніжена березнева погода, на соціально-гуманітарному факультеті ЗУНУ досить спекотно! Адже активно працює ІІ Міжнародна школа світових освітніх практик «New Way»!

19 березня 2021 року о 13.00 год відбудеться цікава лекція від фахового та харизматичного спікера - Богдана Будзика, юриста, адвоката, медіатора, члена Ради адвокатів Тернопільської області.

Тема лекції: «Національні особливості медіації в Україні».

Робоча мова англійська.

Учасники школи дізнаються про:

медіацію в українському праві,

практику мирного врегулювання спорів позасудовими методами,

сфери медіації,

відмінності медіації від судового процесу та переговорного процесу,

медіацію в певних сферах юридичної практики,

медіацію як інструмент у відносинах з органами державної влади.

Доєднуйтеся до команди соціально-гуманітарного факультету ЗУНУ й стрімко розвивайтеся разом з нами!