До уваги працівників ЗУНУ!

Дата: 12-07-2021, 17:27 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Піклуючись про здоров’я працівників та студентів Західноукраїнського національного університету, з ініціативи ректора було придбано автономний зовнішній дефібрилятор (АЗД).

АЗД призначений для лікування загрозливих для життя порушень серцевого ритму, наприклад, фібриляції шлуночків, яка може призвести до розвитку синдрому раптової зупинки серця. Після того, як електроди будуть розміщені на пацієнті, пристрій оцінює серцевий ритм. У випадку, якщо серцевий ритм нестійкий, пристрій виконує електричний розряд без допомоги члена рятівної команди. До пристрою додано голосові та текстові інструкції, які допомагають під час всього процесу дефібриляції.

У четвер, 15 липня, о 9.00 год відбудеться тренінг з оволодіння навичками користування автономним зовнішнім дефібрилятором (АЗД), який розміщений в центральному корпусі класичного університету Тернополя (перший поверх, біля охорони).

Запрошуємо усіх пройти навчання, щоб мати змогу у разі екстреної ситуації врятувати життя ближньому!