» » Курси підвищення кваліфікації для державних службовців на базі навчально-наукового інституту комунікацій

Дата: 18-10-2021, 16:30 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

У межах підписаного меморандуму про співпрацю між Західноукраїнським національним університетом та Головним управлінням Національної поліції в Тернопільській області на базі навчально-наукового інституту комунікацій з 20 по 23 жовтня 2021 року будуть організовані  курси підвищення кваліфікації державних службовців і посадових осіб місцевого самоврядування за короткостроковою програмою тренінгу-інтенсиву «Практика впровадження місцевого менеджменту в ЄС».

Захід реалізується за рахунок коштів проєкту 612067-ЕРР-1-2019-1-UA-EPPJMO-MODULE «Європейська регіональна політика: баланс локальних, національних та пан’європейських інтересів» Програми ім. Жана Моне (координатор – проф. Ігор Ліщинський).

Учасники отримають сертифікати підвищення кваліфікації  обсягом 30  навчальних годин (1 кредит ЄКТС).