» » Студенти ЗУНУ пройдуть курс Introduction to Business

Студенти ЗУНУ пройдуть курс Introduction to Business

Дата: 18-10-2021, 16:31 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Які складові успішного бізнесу? Поглядів на це запитання є багато, але обов’язковими компонентами є ідея та команда.

Під час курсу Introduction to Business Тернопільської бізнес-школи Західноукраїнського національного університету   команди за 5 годин пройдуть шлях від ідеї до бізнес-моделі:

- розглянуть основні складові бізнесу та побудують бізнес-модель за методологією Customer Centric Business Design;

- структурують свої знання;

- розвинуть фантазію, лідерські та комунікативні навички, навички презентації бізнес-моделі.

Для молоді та студентів, що цікавляться підприємництвом та бізнес-освітою, вже цієї п’ятниці, 22 жовтня 2021 року, буде проведено курс Introduction to Business. Заняття буде організоване  для   студентів 3-го курсу факультету економіки та управління класичного університету Тернополя.