» » Анастасія Меркушина здобуває перемогу на Європейському юнацькому олімпійському зимовому фестивалі в Брашові

Дата: 22-02-2013, 10:25 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

У Брашові (Румунія) в межах ХI Європейського юнацького олімпійського зимового фестивалю завершилися спринтерські перегони біатлоністок.

У 4-й день змагань збірна команда учнівської молоді України, яка під егідою Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України та Національного олімпійського комітету України захищає честь держави на ХІ зимовому Європейському юнацькому олімпійському фестивалі, виборола першу нагороду!

У спринтерській біатлонській  гонці на 6 км тернопільчанка Анастасія Меркушина здобула бронзову нагороду. Не зважаючи на один промах у стійці, українка змогла зібратись і прийти на фініш третьою. Інші біатлоністки посіли наступні місця: Анастасія Ничипоренко (Чернігівська обл.) 8 місце, Сніжана Тісєєва (Чернігівська обл.) 19 місце, Яна Пустовалова (Сумська обл.) 30 місце.

Усією великою університетською родиною ми щиро вітаємо Анастасію та бажаємо їй спортивного запалу, сильної волі та нових перемог!