» » Перемоги студентів на чемпіонаті України з кросу

Перемоги студентів на чемпіонаті України з кросу

Дата: 1-11-2022, 10:14 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Нещодавно в м. Ужгороді відбувся чемпіонат України з кросу серед різних вікових груп у якому взяли участь 267 найкращих бігунів з 23 областей України.

Успішно виступили на цих змаганнях студенти класичного університету Тернополя, а саме: Тетяна Когут – студентка юридичного факультету ЗУНУ, яка виборола 3 місце серед юніорок на дистанції 4 кілометри та пройшла відбір на участь у складі національної збірної команди України в чемпіонаті Європи з кросу, який відбудеться 11 грудня в м. Турин (Італія); студент навчально-наукового інституту інноватики, природокористування та інфраструктури Віктор Гнатів у бігу на дистанції 8 кілометрів, в боротьбі з найсильнішими бігунами України, виборов п’яте місце серед молоді.

Вітаємо спортсменів з вдалим виступом та бажаємо подальших перемог!