» » Студентка ЗУНУ у складі жіночої збірної України виступатиме на Кубку світу з біатлону

Дата: 8-12-2022, 10:13 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

На Кубку світу у складі жіночої збірної України з біатлону виступатиме 17-річна студентка класичного університету Тернополя Олександра Меркушина. Змагання пройдуть у Хохфільцені (Австрія).

Для спортсменки це перша можливість проявити себе на Кубку світу. Олександра – сестра біатлоністки Анастасії Меркушиної, яка перебуває у списку збірної.

Склад жіночої збірної України: Анна Кривонос, Анастасія Меркушина, Олександра Меркушина, Дар'я Блашко, Олена Білосюк.

Прихильники біатлону зможуть насолодитися спринтами, гонками переслідування та естафетами, які триватимуть з 8 по 11 грудня 2022 року.

Бажаємо успіхів! Нехай все вдається!