» » Гандбольна команда "Економ-Університет" - бронзовий призер Вищої ліги!

Гандбольна команда "Економ-Університет" - бронзовий призер Вищої ліги!

Дата: 29-04-2013, 14:40 | Автор:

Протягом 26-27 квітня 2013 року в спортзалі Тернопільського національного економічного університету відбулися матчі заключного туру Чемпіонату України з гандболу серед жіночих команд Вищої ліги.

Команда ТНЕУ "Економ-Університет" на своєму майданчику зустрічалася з гандболістками "Хмельничанки" (м. Хмельницький).

Першого ігрового дня у яскравій та напруженій боротьбі тернополянки буквально на останніх секундах вирвали перемогу 30:29 (15:18), а 27 квітня впевнено довели свою перевагу над хмельничанками у цьому матчі - 42:30 (18:9).

Таким чином, підопічні Андрія Верцімаги за підсумками цьогорічного чемпіонату стали бронзовими призерами Вищої ліги. Срібні нагороди у "Хмельничанки", а переможцем чемпіонату стала тернопільська команда — "Пед-Університет-Енерго".

Вітаємо студенток ТНЕУ та їхнього тренера з високим спортивним досягненням та бажаємо їм витривалості, завзятості, яскравих тріумфів та невичерпної волі до перемоги. Нагород вам лише найвищого гатунку!