» » Інтерактивна зустріч із Почесним консулом Республіки Хорватія в Західному регіоні Віталієм Запухляком

Дата: 17-01-2024, 11:30 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Кафедра міжнародної економіки навчально-наукового інституту міжнародних відносин ім. Б.Д.Гаврилишина Західноукраїнського національного університету запрошує всіх охочих на інтерактивну зустріч із учасником Давоського економічного форуму – Почесним консулом Республіки Хорватія в Західному регіоні Віталієм Запухляком.

Під час спілкування пан Віталій поділиться своїм баченням майбутніх трендів глобального розвитку.

Захід відбудеться 23 січня о 12:00 год у залі електронних ресурсів, аудиторія 1209.

Буде цікаво!