» » Міжнародний тиждень у Повіслянському університеті

Міжнародний тиждень у Повіслянському університеті

Дата: 5-02-2024, 14:14 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Запрошуємо професорсько-викладацький колектив, працівників Західноукраїнського національного університету взяти участь у Міжнародному тижні, який організовує Повіслянський університет (м. Гданськ, Республіка Польща) у період з 22-26 травня 2024 року.

Тема Міжнародного тижня «Best Practices of Internationalisation». Упродовж тижня ви зможете відвідати презентації, семінари, воркшопи, познайомитися з культурою країни, взяти участь у міжнародній науковій та студентській конференції.

Переваги для учасників, які  будуть брати участь у Міжнародному тижні разом з 50 іншими учасниками з понад 20 країн світу:

- міжнародний нетворкінг;

- можливість виграти стипендію учасника;

- можливість ознайомитися з культурою Північної Польщі.

Просимо усіх зацікавлених якомога швидше звернутися у відділ міжнародних зв’язків ЗУНУ (1 корпус ЗУНУ, кабінет 1222) та подати своє CV англійською мовою.