» » Підтримаймо петицію про присвоєння звання Героя України (посмертно) нашому випускнику Андрію Павлюку!

Дата: 12-03-2024, 13:03 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Викладачі, студенти та працівники Західноукраїнського національного університету, тернополяни та усі небайдужі!  Звертаємося до вас із проханням підписати петицію про присвоєння звання Героя України (посмертно) нашому випускнику Павлюку Андрію Васильовичу.

У перші дні повномасштабного вторгнення росії в Україну Андрій вступив у лави 45 окремої артилерійської бригади. Військовослужбовець був начальником розвідки 64 окремого артилерійського дивізіону.

Він був наполегливим, позитивним та дуже вмотивованим і цілеспрямованим. 28-річний Андрій назавжди залишиться воїном світла, правди та нескореності.

Посилання на петицію: https://petition.president.gov.ua/petition/217358

Вам необхідно зайти за вказаним посиланням, авторизуватися і, слідуючи інструкціям сайту, підписатися.