» » Ганна Тітімець та Шушана Гевондян вибороли золото та срібло на Універсіаді-2013!

Дата: 10-07-2013, 11:46 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

У четвертий день Універсіади-2013, що проходить в Казані (Російська Федерація), Ганна Тітімець та Шушана Гевондян відкрили сторінку спортивної слави Тернопільського національного економічного університету.

Ганна Тітімець на дистанції 400 метрів з бар’єрами здобула «золото» й фінішувала з особистим рекордом – 54,64 секунди.

«Срібним» призером стала Шушана Гевондян, виборовши перемогу серед жінок вагою до 57 кг у змаганнях з дзюдо.

Наші дівчата зробили вагомий внесок до скарбнички перемог студентської збірної України.

Зараз на рахунку української команди 26 медалей, з них – 4 золоті, 12 срібних і 10 бронзових. За кількістю нагород наша команда поступається тільки росіянам – 81 (41-17-23). Крім росіян, «золота» поки-що більше у збірних Південної Кореї (6) та Японії (5).

Ми переконані, що вдалий старт Ганни та Шушани надихне наших студентів-спортсменів на перемоги.

Приємно відзначити, що першим привітав дівчат ректор ТНЕУ Андрій Ігорович Крисоватий.

Студенти Тернопільського національного економічного університету черговий раз довели, що вони – найкращі!