ВІтаємо!

Дата: 15-07-2013, 17:27 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

В столиці Універсіади–2013 (м. Казань) завершився Кубок світу із самбо серед студентів. В змаганнях взяли участь понад дві сотні самбістів з 41 країни світу.

Нинішній Кубок світу був тестовим турніром для організаторів Універсіади-2013, де САМБО вперше буде включено в програму, в числі додаткових видів спорту. Збірна команда України, котра була одним із фаворитів змагань, як і очікувалось, виступила вдало.

В командному заліку жіноча збірна України виборола 2 місце, чоловіки зайняли третю сходинку п’єдесталу пошани. В загальнокомандному заліку збірна України стала другою.

Бронзовим призером кубку світу став студент Тернопільського національного економічного університету Михайло Ілитчук у категорії 57 кг. Вітаємо Михайла з перемогою й переконані, що ця медаль буде гарним талісманом в його спортивній кар'єрі.